تولید انبوه شاسی بلند لوکس اوروس کامندنت

برند لوکس اوروس در حال تدارک برای عرضه شاسی‌بلند Komendant است. این خودرو به زودی در کارخانه واقع در منطقه ویژه اقتصادی آلابوگا در تاتارستان به تولید انبوه می‌رسد.

کارخانه اوروس علیرغم درگیری‌های سیاسی، کماکان به کار خود ادامه داده و در حال آماده‌سازی برای تولید خودروهای کامندنت است. اکثر شرکا نیز همچنان به همکاری با این شرکت ادامه می‌دهند. اوروس برای تهیه قطعات و متریال لازم با تأمین‌کنندگانی قرارداد بسته که از تحریم‌های بین‌المللی پیروی نمی‌کنند و بنابراین مشکلی در تولید خودروی جدید نخواهد داشت.

شاسی بلند لوکس اوروس کامندنت

نمونه اولیه Aurus Komendant نخستین بار در سال ۲۰۱۹ به نمایش گذاشته شد. شاسی‌بلند کامندنت حدود ۲۵ سانتیمتر کوتاه‌تر و ۱۳ سانتیمتر بلندتر از سدان ساخته‌شده بر اساس پلتفرم سنات (Senat) بوده، ولی فاصله محورهای آن تا ۲۰ سانتیمتر کاهش یافته است. این خودروی هیبریدی از یک موتور بنزینی ۴.۴ لیتری ۸ سیلندره با قدرت ۵۹۸ اسب بخار و یک موتور برقی ۶۳ اسب بخاری استفاده می‌کند. نیروی پیشرانه از طریق گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک به هر چهار چرخ وارد می‌شود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران