همکاری یواز و آوروس برای ساخت خودرو، جوینت ونچر تمام روسی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

صنعت خودروسازی روسیه پس از خروج شرکای اروپایی، به شدت آسیب دید. شرکت‌های روسی همچنان در بازیابی توان از دست رفته خود ناکام هستند و تیراژ تولید آن‌ها کاهش قابل توجهی پیدا کرده است. در این وضعیت خودروسازان روسی چاره کار را در همکاری با یکدیگر دیده‌اند. در بین شرکت‌های روسی، دو برند یواز و آوروس به زودی جوینت ونچر تمام روسی سولرز را معرفی خواهند کرد.

روسیه حدود 20 شرکت خودروسازی دارد و در سراسر این کشور نیز بیش از 3000 نمایندگی فروش خودرو به مشتریان خدمت رسانی می‌کنند. کنسرسیوم سولرز اتو یکی از جوینت ونچرهای جدید خودروسازی روسیه است که براساس همکاری برندهای زیرمجموعه خود یعنی آوروس و یواز شکل گرفته است. هنوز مشخص نشده است که چه خودروهایی با برند سولرز تولید می‌شوند اما هدف اصلی این شرکت تولید خودرو برای صادرات است. هنوز مشخص نیست که خودروهای سولرز در چه بخشی به بازار عرضه می‌شوند اما احتمالا دارد که شاهد محصولاتی از برند سولرز باشیم که راحتی آوروس و جان سختی یواز را با یکدیگر ترکیب کرده‌اند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران