موضوعات داغ

دومین عرضه دیگنیتی پرایم در بورس کالا + قیمت ویژه شهریور 1401

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده و عکاس
عکس مطلب اول

دیگنیتی پرایم روز چهارشنبه 30 شهریور 1401 برای بار دوم در بورس کالا عرضه خواهد شد. طی این عرضه در بورس کالا، قیمت پایه برای محصول دیگنیتی پرایم تولیدی بهمن موتور در رنگ‌های مشکی و سفید ، 821 میلیون و 500 هزار ریال تعیین شده است.

لازم به ذکر است مانند طرح فروش قبلی در این طرح جدید عرضه دیگنیتی پرایم برای در بورس کالا هر کدملی تنها می‌تواند برای یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه ثبت سفارش کند و صرفا برای یک دستگاه خودرو مجوز سفارش گذاری دارد از همین رو صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار انجام خواهد شد.

در طرح جدید فروش دیگنیتی در بورس کالا، حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر، به هرشکل و صورت وجود نداشته، از متقاضی سلب و اسقاط گردیده است و هرگونه واگذاری مغایر از درجه اعتبار ساقط است.

خریداران خودرو دیگنیتی پرایم از بورس کالا باید هزینه های 9درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش را در زمان تسویه اصل مبلغ به شماره حساب اعلامی واریز کنند.

متقاضیان پس از قطعی شدن خرید خودرو دیگنیتی از بورس کالا و انجام واریز کامل وجه، طی مدت زمان ده روز مدارک خود را به صورت کامل و صحیح مطابق دستورالعمل‌های شرکت بهمن موتور به عامل محل تحویل (انتخاب شده در هنگام عرضه) تحویل دهند و در صورت تاخیر، مسئولیت عواقب احتمالی برعهده خریدار است و فروشنده مسئولیتی در این خصوص ندارد و زمان تحویل خودرو به همین نسبت تغییر خواهد کرد و با تاخیر مواجه خواهد شد. در این گونه موارد و در صورت بروز تاخیر در زمان تحویل، سود مشارکت و جریمه دیرکرد به خریدار تعلق نخواهد گرفت.

خرید دیگنیتی پرایم بهمن موتور از بورس کالا

مشخصات فنی دیگنیتی پرایم بهمن موتور

محصول دیگنیتی پرایم بهمن موتور از یک موتور 1,5 لیتری مجهز به توربوشارژ بهره می‌برد که توان تولید قدرت 148 اسب بخاری در محدوده 5600 دور بر دقیقه و خروجی گشتاور 220 نیوتن متری در محدوده 1800 دور بر دقیقه را داراست. جعبه دنده CVT وظیفه انتقال نیرو را به محور جلو برعهده دارد.

مشخصات فنی دیگنیتی پرایم
موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1498 سی سی
تنفس موتور توربوشارژ
انتقال نیرو دیفرانسیل جلو
حداکثر قدرت 148 اسب بخار در 5600 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 220 نیوتن متر در 1800 دور در دقیقه
جعبه دنده CVT
شتاب 0 تا 100 -
حداکثر سرعت - کیلومتر در ساعت
وزن 1570 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر) 4685 طول - 1865 عرض - 1645 ارتفاع
فاصله بین دو محور 2790 میلیمتر

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد