موضوعات داغ

نگاهی به کیا کارنز مینی ون چندمنظوره در بازار ایران

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

در سراسر جهان به ویژه کشور آمریکا محصولات حوزه ون و مینی ون‌های چند منظوره همواره با اهداف مختلف مانند حمل و نقل خانواده‌های پرجمعیت و همچنین به جهت حمل بار مورد توجه بوده است و شرکت‌ها نیز به این خواسته مشتریان ارج نهاده و مدل‌های مختلفی از ون و مینی ون را عرضه می‌کنند.

البته در کشور ما به دلیل محدودیت در عرضه خودرو داستان متفاوت است و تعداد محصولات این حوزه همواره بسیار محدود بوده است. تعداد بسیار کمی از محصولات مینی ون و ون در گذر زمان و در مقاطع مختلف وارد شده اند و بعضا به دلیل کیفیت خوب و طراحی مناسب با استقبال نیز مواجه شده اند.

یکی از خودروهای مینی ون چند منظور که در مدت زمان واردات آن مورد استقبال مناسبی از سوی مخاطبان قرار گرفت کیا کارنز karnz است. خودروی چند منظوره کیا کارنز با مصرف سوخت کم و همچنین فضای بار بسیار مناسب همچنان نیز جزو گزینه‌های خرید برای علاقمندان و کاربران سگمنت مینی ون محسوب می‌شود.

اولین مدل خودرو کیا کارنز که وارد کشور ایران شد مربوط به دومین نسل خودرو کیا کارنز (سال 2006 تا 2013) است که با چهره‌ای پخته‌تر و طراحی حساب شده‌تر و همچنین یک فضای کابین مدرن به موفقیت مناسب در بازار کشور دست یافت.

کیا کارنز مینی ون چندمنظوره در بازار ایران

در ادامه ورود کیا کارنز به کشور سومین نسل ماشین با بهره‌گیری از زبان طراحی تازه کیا و با ظاهری مدرن و ارتقایافته‌تر از کلاس خود، نظر مخاطبان را به خود جلب کرده است. طراحی و مشخصات مینی ون چند منظوره کیا کارنز به گونه‌ای است به غیر از خانواده‌ها، حتی توانایی جذب مخاطبان جوان ها را به عنوان مشتری دارد.

نسل سوم کیا کارنز همچنان در بازار کشور حضور داشته و به عنوان یک خودرو در اصطلاح پرآپشن پرقدرت همچنان ادامه می‌دهد و جایی برای ایراد نمی‌گذارد. با توجه به وضعیت اقتصادی در زمان واردات این مینی ون مدل‌های وارداتی کیا کارنز از سطح بالای از امکانات رفاهی، ایمنی و فنی برخوردار هستند و که همچنان پس از گذشت چندین سال از ورود آخرین مدل در سال 2018 با خودروهای جدید رقابت می‌کند.

آپشن‌های مانند سیستم اتو پارک، ترمز برقی، وجود سقف پانوراما، سیستم گرمکن صندلی برای هر 5 سرنشین و سردکن برای دو سرنشین جلو، قرارگیری سیستم مانیتور سرگرمی و اطلاعاتی و وجود دوربین دید عقب، سنسور عقب جلو و کنار، فرمان سه حالته، سیستم تعویض دنده از پشت فرمان، کرزو کنترل، سیستم محدود کننده سرعت ،شیشه های عقب رفلکس با پرده جانبی، قابلیت حمل هفت سرنشین، سیستم اتولایت و دیلایت، آینه تاشو برقی، تودوزی چرم و صندلی برقی و بسیاری از آپشن‌های دیگر که این خودرو مینی ون چند منظوره را به یکی از جذابترین خودروهای زمان خود نموده است.

از نظر راحتی سرنشینان خودرو کیا کارنز با قرار دادن 7 صندلی راحت و با کیفیت به عنوان یکی از بهترین ون‌های چند منظوره بازار ایران معرفی شده است. برای استفاده در زمان حمل بار کیا کارنز به سادگی با خواباندن صندلی های عقب به یک ماشین حمل بار تبدیل می‌شود و در زمان مسافرت فضای مورد نیاز برای چمدان‌ها دیگر دغدغه صاحب خودرو نیست.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد