موضوعات داغ

شروع مزایده خودروهای وارداتی رسوبی از 7 مهرماه + جدول و تعداد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

مزایده خودروهای رسوبی وارداتی از پنج‌شنبه هفتم مهر شروع خواهد شد و متقاضیان می‌توانند برای شرکت در این مزایده اقدام کنند.‌

بیش از 2249 خودروی وارداتی مدت‌ها در انبارهای گمرک در شهرهای مختلف بلاتکلیف مانده‌اند. فردا مصادف با 7 مهرماه 1062 خودرو به مزایده گذاشته شوند.

خودروهای حاضر در این مزایده مربوط به پرونده "ثبت سفارش" هستند و بر اساس اعلام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی نسبت به این خودروها هنوز اعلام برائتی انجام نشده است و این مزایده تنها با هدف پیشگیری از تخریب خودروها انجام می‌شود. منابع حاصل از فروش خودروهای مزایده‌ای به خزانه دولت واریز می‌شود و اگر حکم دادگاه نسبت به این خودروها تغییر کند، به مالکان بازگردانده می‌شود".

فروش خودروهای حاضر در این مزایده سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از طریق وب‌سایت مزایده الکترونیک دولت بصورت اینترنتی انجام خواهد شد و متقاضیان شرکت در در این مزایده خودروهای رسوبی از ساعت 8 صبح هفتم مهرماه لغایت ساعت 24 روز سه شنبه 12مهرماه با دریافت اطلاعات خودروهای و شرایط و ضمن بازدید از خودروهای موجود در این مزاید پیشنهاد خود در سامانه مزاید الکترونیکی را ثبت کنند.

برای شرکت و حضور در مزایده شرکت کنندگان باید برای ثبت نام و دریافت گواهی امضاء الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت اسنادرسمی در سراسر کشور مراجعه نمایند.

بـرگزاری این مزایـده خودروهای رسوبی گمرکات تنها از طریق وب‌سایت مـزایده الکترونیک دولت بوده و ارائـه پیشنـهاد قیمت نـیز از ایـن طـریق انـجام می شود؛ لذا کلیه شرکت کنندگان در مزایده می توانند از تاریخ فوق الذکر به وب‌سایت مـزایده الکترونیک دولت مراجعه و با استفاده از توکن و امضای الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام کنند.

البته ثبت پیشنهاد قیمت در سامانه مذکور حداکثر تا ساعت ۲۴ روزسه شنبه ۱۲ مهرماه امکان پذیر است.

شرایط شرکت در مزایده خودروهای وارداتی

اشخاص حقیقی با کد ملی و اشخاص حقوقی با کد اقتصادی و داشتن شماره حساب و اینترنت بانک جهت متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است.

بازدید از خودروهای حاضر در مزایده خودروهای وارداتی رسوبی، در تمامی ایام هفته از ساعت ۸ الی ۱۴ امکانپذیر خواهد بود.

پیشنهادهای ثبت شده در سامانه مزایده الکترونیک رأس ساعت ۱۲ روز شنبه (۱۶ مهرماه) در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می شود.

شرکت کنندگان توجه داشته باشند که در مزایده در صورت ثبت پیشنهاد و درخواست انصراف، می توانند گزینه انصراف در سیستم را تا ساعت ۱۴ روز چهارشنبه (۱۳ مهرماه) انتخاب و ثبت کنند.

نوع خودرو تعداد
لکسوس(NX۲۰۰,NX۳۰۰,RX) ۶۲
پورشه ماکان ۴۰
کیا(سراتو،سورنتو،اپتیما) ۱۸۲
بی ام و(۵۳۰،۷۳۰،x۴) ۱۵۲
بنز(E۲۰۰و مرسدس) ۸
هیوندا(توسان، سانتافه، سوناتا، سوناتا هیبریدی) ۴۵۹
تویوتا(کمری، رافور،کمری هیبریدی) ۱۵۴
ولوو ۱
پورشه باکستر ۳
بی نام ۱

نظرات کاربران

14 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/7/6
در سامانه تدا باید به کدام قسمت مراجه بکنیم تا لیست و قیمت پایه اینها رو ببینیم
1401/7/6
عشق من فقط بی نام
1401/7/7
سلام اینجانب خودروی کیا ثبت نام میکنم پول پیش هم ندارم
1401/7/7
خرید خودرو
1401/7/7
😐
1401/7/7
لکسوس ان ای کس ۳۰۰
1401/7/7
مزایده
1401/7/7
سانتافه میخواهم
1401/7/8
توسان
1401/7/8
,:. خرید توسان
1401/7/8
درخواست شرکت در مزایده لکسوس(NX۲۰۰,NX۳۰۰,RX)
1401/7/9
سلام میخوام تو مزاید خودرو تویوتا با چری شرکت کنم
1401/7/9
پورشه ماکان
1401/7/12
با عرض سلام و ادب
ببخشید از چه طریقی میشه تو مزایده شرکت کرد چون من هم کانادا هستم نمیتونم بیام ایران خواستم به خانواده خودم بگم شرکت کنند میشه توضیح بدید لطفا
ممنون از مجبت شما