شرایط فروش ویژه ماه رمضان محصولات ام وی ام

شرکت مدیران خودرو، طی پیامی فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه عبادت و بندگی، را به همکاران ارجمند، مسئولین، صنعتگران و کارکنان پرتلاش صنعت خودرو، که همواره با تقوا و ایمان، پویایی صنعت کشور و رضایتمندی ملت را اصلی‌ترین هدف خود می‌دانند و با استفاده از فرصت‌های نورانی ماه رجب و شعبان، خود را مهیای ضیافت الهی نموده‌اند، صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.
به همین مناسبت شرکت مدیران خودرو تولید کننده خودروهای ام وی ام (MVM) در کشور شرایط فروش ویژه ای در نظر گرفته است که هموطنان عزیز با مراجعه به وبسایت رسمی این شرکت به آدرس www.mvmco.ir می توانند از این شرایط برای خرید بهره مند گردند.

شرایط فروش محصولات ام وی ام

نظرات
 
 
 
مرتضی 1395/3/22
(و کارکنان پرتلاش صنعت خودرو، که همواره با تقوا و ایمان، پویایی صنعت کشور و رضایتمندی ملت را اصلی‌ترین هدف خود می‌دانند)
چقدر خودشونو تحویل میگیرن.
آره تو گفتی منم باور کردم...
amir 1395/3/28
سلام وخسته نباشید فرارسیدن ماه قران را به شما زحمتکشان شرکت mvmتبریک عرض میکنم بندبعداز شنیدفروش ویژه شرکت روز24خرداد95به سایت شرکت مراجعه کردام انتخاب اینجانب خوردو315mvmبود باقیمت 11میلیون خورده میباشدزمانی به نمایندگی مراجعه کردام مسول فروش نمایندگی گفتن همچین بخشنامه ای برای مانیامده لطفا قیمت پیش پرداخت 315 رااعلام کنید سپاسگذارم
محمد رضا 1395/4/1
شرایط X33 رو چرا نگذاشتن ؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران