موضوعات داغ

ﻓﺮﻭﺵ ﻧﻘﺪﻱ کامیون فورس 6 تن بهمن دیزل + جدول قیمت ویژه مهرماه 1401

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

گروه بهمن از ثبت‌نام نقدی کامیون فورس 6 تن با کابین خوابدار و بدون کابین خبر داد. در این طرح فروش نقدی، کامیون فورس 6تن با قیمت قطعی و به تعداد محدود به صورت آنلاین از روز دوشنبه مورخ ١٤٠١/٧/٢٥ ساعت 10 صبح تا ساعت 16 همان روز یا تکمیل ظرفیت صرفا از طریق وب‌سایت انجام خواهد شد.

قیمت فروش نقدی فورس بدون خواب9.801.670.000 ریال و فورس کابین خوابدار 10.202.120.000 ریال اعلام شده است. با این قیمت فورس توانایی رقابت با بسیاری از محصولات مشابه خود را دارد و از نظر قیمت، ارزنده‌ترین محصول نسبت به رقبای خود است.

این قیمت شامل مجموع هزینه هوشمندسازی کارت خودرو، پست و خدمات، شماره گذاری، بیمه شخص ثالث، مالیات و عوارض شماره گذاری می‌باشد. گفتنی است موعد تحویل خودروها هفته دوم آذر اعلام شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌ فوق بدون در نظر گرفتن قیمت کاربری است باشد و مبلغ کاربری، بر اساس نوع کاربری انتخاب شده توسط مشتری به مبلغ فوق افزوده خواهد شد و ثبت‌نام کامیون فورس صرفاٌ به همراه کاربری امکان‌پذیر است و امکان تغییر کاربری به هیچ عنوان میسر نیست، همچنین زمان ساخت کاربری به زمان تحویل خودرو افزوده می‌گردد.

بهمن دیزل این دو نوع فورس را با انواع کاربری اعم از باری چوبی با روکش فلزی، بغلدار فلزی بازشو، باری فلزی، مسقف فلزی، مسقف فلزی حمل نوشابه، مسقف چادری بغلدار بازشو فلزی، مسقف ایزوله، یخچالدار(یونیت تک‌منظوره) عرضه می‌کند.

متقضایان ضروری است پیش از اقدام به ثبت نام در این طرح فروش به دقت شرایط و قوانین این طرح فروش را در صفحه اینترنی گروه بهمن مطالعه کنند.

نوع قیمت سود انصراف (سالانه) مدل تحویل خودرو رنگ
کامیون فورس 6تن ۹.۸۰۱.۶۷۰.۰۰۰ 13 درصد 1401 هفته دوم آذر ماه 1401 + زمان ساخت کاربری سفید
کامیون فورس 6تن با کابین خوابدار ۱۰.۲۰۲.۱۲۰.۰۰۰ 13 درصد 1401 هفته دوم آذر ماه 1401 + زمان ساخت کاربری سفید

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/7/24
خودرو بانک به وزارت صمت بگو چرا من که کارت هوشمند دارم باید نتونم به قیمت کارخونه کامیون بخرم و شخص با کد ملی و بدون کارت هوشمند ثبت نام کنه و سود دلالی بوخوره ؟؟؟