موضوعات داغ

حضور مدیران خودرو با برند فونیکس در نمایشگاه‌ خودرو زنجان و ارومیه

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

برند فونیکس به عنوان زیر مجموعه مدیران خودرو امسال فعالیت گسترده‌ای در نمایشگاه‌های مختلف خودرو داشت. فونیکس به دنبال حضور در نمایشگاه تهران و مشهد، حالا در زنجان و ارومیه نیز خودروهایش را به معرض دید علاقه‌مندان گذاشت. در ادامه، گزارش تصویری از حضور فونیکس در این دو نمایشگاه را خواهیم دید.

در این دو نمایشگاه که سطح کیفی برگزاری در قیاس با ادوار گذشته بهبود یافته بود، خودروهای آریزو6پرو، تیگو7پرو و تیگو8پرو از برند فونیکس حضور داشتند که با توجه به تکنولوژی و لوکس بودن این محصولات با افزایش سطح کیفی نمایشگاه و جلب توجه بازدیدکنندگان همراه بود.

تیگو8پرو در نمایشگاه خودرو زنجان

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی «خودرو، قطعات یدکی و موتورسیکلت» زنجان، شامگاه سه شنبه 12 مهر ماه با حضور جمعی از مسئولان استانی شروع به کار کرد.

نمایشگاه خودرو زنجان

نمایشگاه که تا 15 مهر ماه ادامه داشت، ضمن حضور گسترده شرکت‌های خودرویی و دانش‌بنیان، استقبال قابل توجهی از جانب مردم و فعالان صنعت خودروسازی را شاهد بود. تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان خودرو و قطعات یدکی از استان‌های مختلف کشور، آخرین توانمندی و دستاوردهای خود را در این نمایشگاه تخصصی به نمایش گذاشتند.

برند فونیکس نیز ضمن شرکت در این نمایشگاه، با تسهیلات ویژه نسبت به فروش نقد و اقساط محصولات خود اقدام کرد. همچنین با توجه به پوشش نمایشگاه از جانب نمایندگی این برند، علاوه بر نمایش قطعات، امکان خرید هم برای بازدیدکنندگان مهیا بود.

حضور فونیکس نمایشگاه خودرو زنجان

نخستین نمایشگاه تخصصی خودرو ارومیه نیز کار خود را از چهارشنبه 13 مهر ماه آغاز کرد.

نمایشگاه ارومیه تا 16 مهر ماه در جریان بود و حضور شرکت‌های خودرویی حضور گسترده‌ای در آن داشتند و دستاوردهای خود را به معرض نمایش گذاشتند.

تیگو8پرو در نمایشگاه خودرو ارومیه

استقبال قابل توجه علاقه‌مندان و فعالان این عرصه هم به رونق هر چه بیشتر نمایشگاه انجامید.

در راستای تسهیل دسترسی مشتریان به محصولات فونیکس، در نمایشگاه ارومیه نیز نسبت به ایجاد امکان خرید برای بازدیدکنندگان اقدام گردید.

تیگو7پرو در نمایشگاه خودرو ارومیه

نمایشگاه‌های بین‌المللی در نقاط مختلف، ضمن ایجاد فضای رقابتی بین استان‌های کشور، فرصتی برای آشنایی هر چه بیشتر علاقه‌مندان با تحولات صنعت خودرو در ایران است. برگزاری این نمایشگاه‌ها که در حکم یک ویترین اقتصادی برای هر استان هستند، کمک شایانی برای‌ پویایی هر چه بیشتر اقتصاد و رونق اشتغال در صنعت خودرو خواهد بود.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/8/1
خودمون غیرت نداریم که‌ ماشین چینی درجه دوروبه قیمت ماشین آلمانیو آمریکایی دردنیابه عنوان ماشین لوکس بهمون میندازن