موضوعات داغ

هایما 8S توسط ایران خودرو با 8 رنگ مختلف بزودی عرضه می شود

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

با توجه به گسترش و تنوع محصولات تولیدی ایران خودرو خراسان، این شرکت در سال جاری به‌منظور جلب رضایت بیشتر مشتریان و ایجاد مزیت رقابتی، محصولات جدید خود را با تنوع رنگی بیش‌تری در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. در این راستا جدیدترین محصول این شرکت با نام تجاری هایما 8S که تولید انبوه آن به‌زودی آغاز می شود، در هشت رنگ متنوع و خاص به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو خراسان، مدیرعامل این شرکت در ارتباط با تنوع رنگی هایما 8S گفت: این محصول علاوه بر رنگ‌های پرطرفدار بازار، در هشت رنگ جدید و خاص شامل رنگ‌های نقره‌ای تیتانیوم، سبز کله غازی، قهوه‌ای نسکافه‌ای، آبی اقیانوسی، سرمه‌ای متال، قهوه‌ای کادرو، قرمز ونیزی و مشکی آبنوس به مشتریان عرضه خواهد شد.

بیژن زاهدی فرد با اشاره به اقدامات مرکز پژوهش و نوآوری ایران‌خودرو خراسان در این زمینه گفت: مرکز پژوهش و نوآوری این شرکت با استفاده از دانش بومی به ساخت سامانه شبیه‌سازی رنگ خودرو اقدام کرده و این سامانه قابلیت ایجاد و نمایش تصویر خودرو در شرایط مختلف نوری و با رنگ‌های متنوع را دارد که تفاوت تجربه بیننده نسبت به حالت واقعی کم‌تر از ۱۰ درصد است.

وی افزود: با استفاده از این سامانه توانستیم در مرحله نخست ۲۰ رنگ مناسب با فرم و بدنه خودرو هایما 8S معرفی کنیم که از این میان طبق نظر کارشناسان فروش ایران‌خودرو خراسان و خبرگان بازار، هشت رنگ به تایید نهایی رسید.

زاهدی فرد با اشاره به قابلیت منحصربه‌فرد سالن رنگ شرکت ایران خودرو خراسان اظهار کرد: در سال ۱۳۹۷ جدیدترین ربات‌های پاشش رنگ رویه دنیا خریداری و در این سالن نصب شد که این قابلیت را دارند هر نوع رنگی را با بهترین کیفیت بر روی بدنه پاشش کنند و امیدواریم در آینده بتوانیم سایر محصولات را نیز با تنوع رنگی بیشتری به مشتریان‌مان ارایه کنیم.

نظرات کاربران

3 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/8/3
گنجشک رو جای قناری رنگ کردن مثل همیناست
1401/8/4
ده سال از حضور چینی ها میگذرد . به جز رنگ بدنه ، کدام قطعه آن در ایران تولید میشود ؟ کدام انتقال تکنولوژی صورت گرفته است ؟
1401/8/4
با وارد کردن خط تولید یک محصول به کشور، انتقال تکنولوژی انجام نمیشه. از طرفی هیچ صاحب تکنولوژی با انتقال تکنولوژی برای خودش رقیب نمی تراشه. دستیابی به تکنولوژی از اونجایی شروع میشه که کسی شاگردی اساتید فن رو بکنه و با حفظ احترام استاد و کم کم خودش استاد بشه. متاسفانه به دلایل سیاسی کمپانی های صاحب تکنولوژی در کشور ما امنیت سرمایه گزاری ندارند و از طرف دیگه اگر یک ایرانی در کشور خارجی استاد بشه، در ایران به کار گرفته نمیشه و مدیران خودرو سازی ما و پلن های اونها توسط سیاست مداران تعیین میشه. لذا در جواب باید عرض کنم که هیچ انتقالی صورت نگرفته و فقط چند شیاد با رانت، رشوه، تبانی، چاپلوسی، انحصارگری و تکرار شعار های تولید دانش بنیان و امثال اون در حال چپاول ملت با قیمت های دو و سه برابری هستند.