موضوعات داغ

دانگ فنگ آئولوس Yixuan مچ ادیشن در چین عرضه شد، سدانی مجهز و ارزان‌قیمت

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

برند آئولوس یکی از زیرمجموعه‌های دانگ فنگ است که فعالیت خود را در سال 2009 و با نام فنگشن آغاز کرد. شاخص‌ترین محصول این شرکت، خودرو دانگ فنگ آئولوس Yixuan است که در سال 2020 وارد بازار چین شد. این خودرو یکی از محصولات احتمالی بهمن موتور برای بازار ایران است اما هنوز از عرضه آن به بازار خبری نیست.

در این بین دانگ فنگ نسخه مچ ادیشن از آئولوس Yixuan را با قیمت 8900 دلار روانه بازار چین کرده است. البته این قیمت مربوط به تیپ پایه آئولوس Yixuan مچ ادیشن است و بالاترین نسخه آن 12900 دلار قیمت‌گذاری شده است. این خودرو با موتور 1.5 لیتری در حالت تنفس طبیعی و توربوشارژر قابل انتخاب خواهد بود. موتور تنفس طبیعی با گیربکس‌های پنج سرعته دستی یا شش سرعته اتوماتیک دوکلاچه عرضه می‌شود، در حالی که نسخه اتوماتیک تنها با گیربکس اتوماتیک دوکلاچه شش سرعته در دسترس خواهد بود.

ابعاد دانگ فنگ آئولوس Yixuan برابر با 4670/1812/1490 میلی متر هستند و فاصله بین دو محور این خودرو نیز 2680 میلی‌متر عنوان شده است. برخی از مدل‌های این خودرو با بدنه دو رنگ و سقف مشکی در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت. رینگ‌های این خودرو نیز 17 اینچی هستند که درون آن کالیپرهای ترمز زرد رنگ قرار گرفته است.

دانگ فنگ آئولوس Yixuan مچ ادیشن

فضای داخلی دانگ فنگ آئولوس مچ ادیشن نیز از رنگ‌های شاد زرد و نارنجی استفاده می‌کند. استفاده از این رنگ‌ها در طراحی کابین آئولوس Yixuan مچ ادیشن، سبب شده است تا با خودرویی جوان و پویا روبرو باشیم. مدل 1.5 لیتری عادی از رنگ‌های خاکستری و نارنجی برای کابین بهره می‌برد، درحالی که برای مدل 1.5 توربوشارژر از کابین مشکی و زرد استفاده شده است. سیستم ورود و استارت بدون کلید، سانروف، شارژر بی سیم و صفحه نمایش عمودی 13 اینچی بخشی از امکانات این سدان اقتصادی چینی هستند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد