موضوعات داغ

شرایط مزايده عمومي اينترنتي ایران خودرو اعلام شد + مهلت و نحوه ثبت نام

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

شركت ایران خودرو در نظر دارد تعدادی از خودروهای سواری آسیب دیده صفر و كاركرده را از طریق مزایده عمومی و به روش اینترنتی به فروش برساند .

زمان برگزاری مزایده ایران خودرو

از ساعت 30:08 الی 30:16 روزهای چهارشنبه مورخ 18/08/1401 لغایت روز یكشنبه مورخ 22/08/1401

آدرس محل برگزاری مزایده ایران خودرو

تهران، كیلومتر 14 اتوبان تهران - كرج، به سمت شهرك سرو آزاد (پیكانشهر)، خیابان هشتم غربی، انتهای بلوار گیاه شناسی، درب 2 سایت برگزاری مزایده‌های شركت ایران خودرو

شرایط برگزاری مزاید ایران خودرو

- جهت ارائه پیشنهاد قیمت از طریق سایت اینترنتی مزاید ایران خودرو مراجعه فرمایید.

- سپرده شركت در مزایده ایران خودرو برای هر خودرو مبلغ یكصد میلیون ریال می‌باشد لذا تاكید می گردد امكان اخذ سپرده از طریق درگاه بانكی موجود در سامانه اینترنتی صرفا از كارت های شخصی عضو شبكه بانكی شتاب (مشتری) امكان پذیر می‌باشد. (محدودیت پرداخت طبق ضوابط بانكی)

- درگاه بانكی هوشمند ، فقط امكان انتقال وجوه از كارتهای صاحب اصلی حساب بانكی را دارد.

- مشروح شرایط مزایده در سایت ایران خودرو و سامانه برگزاری مزایده اینترنتی به طور كامل درج شده است و شركت در مزایده و ارائه پیشنهاد قیمت به منزله قبول شروط و تكالیف مقرر در اسناد مزایده می‌باشد.

- مزایده‌گزار در رد یا قبول پیشنهادات در هر مرحله از فرایند مزایده مختار می باشد.

- شركت‌كنندگان باید شرایط مزایده را به دقت مطالعه وسپس تایید نمایند تا امكان ادامه فرایند شركت در مزایده فراهم گردد.

- كلیه وجوه دریافتی از بابت فروش اقلام موضوع مزایده از طریق درگاه بانكی سامانه و یا از طریق حواله بانكی خواهد بود و هرگونه مالیات، عوارض و حقوق دولتی مربوطه طبق مقررات و قوانین برعهده برنده مزایده بوده و همچنین هزینه برگزاری مزایده نیز به عهده برنده مزایده می‌باشد.

- كلیه شركت كنندگان موظف به رعایت دستورالعمل های مرتبط با پیشگیری از ابتلاء به ویروس كرونا می باشند و همراه داشتن ماسك و دستكش توسط شركت كنندگان در محل مزایده الزامی می‌باشد.

- برنده مزایده بایستی ظرف مدت مشخص شده در سامانه و پس از اعلام نتایج ، نسبت به واریز كل مبلغ خودرو حداكثر تا مهلت تعیین شده اقدام نماید درغیر این صورت طبق شرایط مزایده، سپرده شركت در مزایده ایران خودرو، بدون انجام هرگونه تشریفات قضایی یا اداری به نفع مزایده گزار وصول و شركت‌كننده حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. (ضمناً بعد از واریز وجه مابه التفاوت به هیچ وجه امكان انصراف وجود ندارد).

- این مزایده شامل محدودیت كدملی نمی‌باشد.

- قبل ازمراجعه جهت ثبت نام به سایت اینترنتی مزایده ایران خودرو، تكمیل اطلاعات شخصی در وب‌سایت الزامی است و در صورت عدم ثبت اطلاعات امكان شركت در مزایده وجود ندارد.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/8/17
سایتش کو پس؟