موضوعات داغ

نگاهی به گران‌ترین بی ام و M2 مدل ۲۰۲۳ با قیمت ۷۸ هزار دلار

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

بی ام و سایت پیکربندی M2 مدل ۲۰۲۳ را در دسترس مشتریان قرار داد. گران‌ترین نسخه از این مدل ۱۰ هزار دلار گران‌تر از M2 کامپتیشن مدل ۲۰۱۸ است.

قیمت بی ام و M2 مدل ۲۰۲۳ از ۶۲۲۰۰ دلار شروع می‌شود. انتخاب رنگ‌های محبوب سفید آلپاین و آبی زندوورت هزینه‌ای در بر نخواهد داشت، اما رنگ‌های متالیک، مانند قرمز تورنتو متالیک ۶۵۰ دلار هزینه دارند. آپشن‌های چرخ رایگان هستند.

صندلی‌های چرمی گزینه اصلی برای M2 مدل ۲۰۲۳ بدون نیاز به هزینه اضافه است. با این حال، چرم مشکی مرینو با هایلایت‌های رنگی M شما را ملزم به اضافه کردن پکیج کربن می‌کند که ۹۹۰۰ دلار قیمت دارد. این بسته شامل سقف کربنی M، تریم‌های داخلی فیبر کربنی و صندلی‌های باکت کربنی M می‌شود، اما در مارس ۲۰۲۳ در دسترس خواهد بود.

بی ام و M2

پکیج شدولاین که عناصر بدنه و لوله‌های اگزوز مشکی را اضافه می‌کند و پکیج لایتینگ که چراغ‌های تمام LED تطبیق‌پذیر و نوربالای خودکار را اضافه می‌کند، به ترتیب ۳۰۰ و ۶۵۰ دلار هزینه دارند.

کروز کنترل فعال ۵۵۰ دلار به قیمت اضافه می‌کند، اما در این صورت نمی‌توانید M2 را با جعبه‌دنده دستی سفارش دهید. یکی از گران‌ترین گزینه‌هایی که می توانید به این مدل اضافه کنید، لایو کاکپیت پرو با نمایشگر هدآپ است که ۱۱۰۰ دلار قیمت دارد.

این آپشن‌ها همراه با استارت از راه دور، فرمان مجهز به گرمکن، دستیار پارک، شارژر بی‌سیم، سیم کارت 5G و هزینه تحویل در مقصد ۹۹۵ دلار، قیمت گران‌ترین M2 مدل ۲۰۲۳ را به ۷۷۵۴۵ دلار می‌رسانند.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/8/25
الآن کمپانی های چینی دیگر هم مثل جیلی که ولوو و دایملر را خرید باید بی ام دبلیو لامبورگینی فراری مازراتی آلفا رومعو و غیره را بخرند و از ۱۰۰ درصد تکنولوژی آنها در خودروهایی که میسازند استفاده کنند مانند جیلی که با استفاده از تکنولوژی ولوو از موتور ۱۵۰۰ سی سی ۲۲۰ اسب بخار قدرت و ۴۰۰نیوتون متر گشتاور به دست آورده است و در نمونه های جیلی هاعوجی استفاده میکنند چین با این فرمون جلو بره تا سال ۲۰۲۵ کیفیت و کمیت محصولات خودروسازی اش به ژاپن وایتالیا میرسد که هیچ رد هم میکند