زمان قرعه کشی فروش محصولات ایران خودرو مشخص شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

مرحله جدید فروش محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو به صورت فروش فوری و فوق‌العاده با موعد تحویل 30 و 90 روزه از طریق قرعه‌کشی از روز پنج شنبه 3 آذرماه آغاز شده است و تا روز یکشنبه 6 آذرماه ادامه دارد

سه محصول پارس سال سفارشی با موتور XU7P ، سورن پلاس دوگانه سوز و وانت آریسان۲ به صورت طرح فروش فوری با موعد تحویل ۳۰ روزه، عرضه شده است.

در طرح فروش فوق‌العاده با موعد تحویل 90 روزه نیز دو محصول سورن پلاس دوگانه‌سوز و پارس سال سفارشی با موتور XU7P به فروش می‌رسد.

بر اساس ابلاغیه این شرکت طرح‌های جدید ایران خودرو برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح جوانی جمعیت و واجدان شرایط جایگزینی خودروهای فرسوده عرضه می‌شود.

برندگان این طرح‌های فروش ایران خودرو در تاریخ چهارشنبه 9 آذرماه 1401 از طریق قرعه‌کشی با حضور نهادهای نظارتی انتخاب می‌شوند

متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو به مدت چهار روز (تا فردا یکشنبه) می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند‌.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران