موضوعات داغ

نگاهی به قیمت لاماری ایما در بازار آزاد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

لاماری ایما محصول شرکت آرین پارس موتور یکی از جدیدترین محصولات بازار خودرو کشور محسوب می‌شود. خودرویی که با چهره تندوتیز و مشخصات مناسب در همان ابتدای معرفی و عرضه بسیار موفق عمل نمود. این عملکرد موفق و در کنار افزایش شدید قیمت ارز و همچنین عطش بی‌پایان بازار خودرو دست بدست یکدیگر داد تا در کمتر از چندماه عرضه لاماری ایما با قیمت 989 میلیون تومان حالا شاهد قیمت‌های بسیار بالا برای این خودرو در بازار آزاد هستیم.

در حال لاماری ایما قیمت حدود 2 میلیارد 350 میلیون تومان را نیز رد کرده و رو به افزایش است. بر اساس الزام اکید وزارت صمت جهت فروش انحصاری خودروها در بورس کالا، در حال حاضر نیز شرکت آرین پارس موتور در حال عرضه خودرو لاماری ایما در بورس است و در جدیدترین برنامه عرضه این شرکت در بورس کالا 502 دستگاه لاماری ایما در رنگ‌های سفید و مشکی با قیمت پایه 981 میلیون در بورس کالا عرضه می‌شود.

جدای از تغییرات در نرخ دلار بنظر می‌رسد در صورت عرضه مستمر و افزایش تیراژ فروش خودرو لاماری ایما توسط شرکت آرین پارس موتور، بازار آزاد این خودرو کنترل شود.

مشخصات فنی لاماری ایما

کراس‌اوور لاماری ایما از یک پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپه با حجم دقیق 1481 سی سی مجهز به توربوشارژ بهره می‌برد.

این پیشرانه توان تولید حداکثر قدرت 195 اسب بخار در 5600 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 285 نیوتن متر در 1500 دور در دقیقه را داراست یک جعبه دنده 7 سرعته دوکلاچه (تر) WDCTوظیفه انتقال نیرو به محور جلو را برعهده دارد. لاماری ایما با شتاب 0 تا 100 رسمی 9.5 ثانیه از خودروهای تند و تیز بازار به حساب می‌آید.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/10/5
پول این گرانفروشی اجباری به جیب کدام خودرو ساز خصوصی و به چه دلیل میرود ؟ خدا لعنت کنه باعث بانیش رو