موضوعات داغ

آغاز فروش دوچرخه برقی بی ام و به صورت محدود توسط پرشیا خودرو

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش ب ام و مینی در ایران، مرحله دوم فروش دوچرخه های برقی بی ام و را به صورت محدود و با شرایط پرداخت منعطف آغاز نموده است.

پیرو استقبال مشتریان و مخاطبان از دوچرخه اکتیوهیبریدی BMW این محصول جذاب به صورت محدود مجددا در سبد عرضه پرشیا خودرو قرار گرفته است. دوچرخه برقی هیبریدی BMW Active با ظاهر منحصر به فرد توسط استودیوی نوآوری گروه BMW طراحی شده است. این محصول از یک موتور Brose Drive S Alu و باتری li-ion یکپارچه با ظرفیت ۶۰۰ وات/ ساعت بهره می‌برد.

دوچرخه برقی اکتیو هیبریدی BMW

پیشرانه و باتری در بخش پایینی بدنه دوچرخه جانمایی شده است و این سیستم طراحی به دوچرخه برقی اکتیو هیبریدی BMW امکان پیمایش بیشتر را می‌دهد.همچنین باتری تا حدود زیادی با بدنه یکپارچه شده و قابل تشخیص نیست و قابل جداشدن و تعویض است. این دوچرخه از 5 حالت رانندگی بدون برق، اکو پلاس، اکو، اسپرت و بوست پشتیبانی می‌کند و در حالت اکوپلاس چیزی در حدود 125 کیلومتر توان پیمایش دارد.

از دیگر ویژگی‌های این دوچرخه برقی برند BMW می‌توان به سیستم ترمز دیسکی هیدرولیکی، زین e-zone مخصوص دوچرخه های برقی ساخت برند Selle Royal، دستگیره‌های ارگونومیک، چراغهای LED جلو و عقب و نمایشگر با قابلیت اتصال به تلفن هوشمند اشاره کرد.

علاقمندان جهت اطلاع از شرایط فروش دوچرخه‌های برقی ب ام و می‌توانند با شماره 0214591 داخلی‌های 1477 ، 1216 و 1101 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/11/10
این حتما فیکه / این جوش صنعتی یا ماشین کاری آلمانی اینجوری نیست / بخ محل اتصال ارم نگاه کنین خدایی
1401/11/10
ریو