موضوعات داغ

چری تصاویری از کابین کراس اوور تیگو ۹ منتشر کرد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

چری تصاویری از کابین کراس‌اوور تیگو ۹ با جزئیات کامل را منتشر کرد. فضای داخلی پرچمدار آینده چری طراحی زیبایی دارد، اما خالی از تصمیمات بحث‌برانگیز نیست.

در این تصاویر رسمی شاهد نسخه پنج صندلی تیگو ۹ با ترکیب رنگ سفید و قهوه‌ای در کابین هستیم که با پنل‌های شبیه چوب طبیعی تکمیل می‌شود. صندلی‌ها از چرم سوراخ‌دار با الگوی خاص و دوخت طلایی بهره می‌برند.

در مقابل راننده دو نمایشگر بزرگ قرار گرفته است. این سبک طراحی در حال حاضر به یکی از نمادهای محصولات چری تبدیل شده است. هنوز اطلاعات دقیقی در مورد قطر مانیتورها منتشر نشده است. درست در زیر نمایشگر کنترل مرکزی سه دریچه هوای مستطیلی و یک دکمه استارت وجود دارد.

دکمه‌های روی فرمان سه‌پره و اسپرت تیگو 9 لمسی هستند. انتخابگر دنده نیز در پشت فرمان قرار گرفته است. حالت پارک این مدل با استفاده از دکمه سمت چپ فرمان فعال می‌شود.

تیگو ۹

تونل مرکزی در ارتفاع بالایی قرار گرفته است. در اینجا طراحان از رنگ‌آمیزی پیانویی استفاده کرده‌اند که کمی عجیب است، چون به راحتی کثیف می‌شود و روی آن خط و خش می‌افتد. دکمه‌های لمسی سیستم تهویه نیز از همین مشکل رنج می‌برند. اما از نکات مثبت کابین می‌توان به وجود پد شارژ بی‌سیم برای گوشی هوشمند و ظاهر جالب انتخابگر حالت‌های رانندگی اشاره کرد. همچنین در زیر تونل مرکزی یک بخش بزرگ با درگاه‌های شارژ مختلف قرار دارد.

به طور کلی فضای داخلی این کراس‌اوور جذاب و لوکس به نظر می‌رسد. عرضه رسمی این کراس‌اوور برای ۲۷ فوریه برنامه‌ریزی شده است. سپس نسخه هفت صندلی این مدل نیز عرضه خواهد شد.

ابعاد تیگو 9 به ترتیب 1.7/1.9/4.8 متر و فاصله محوری آن 2.8 متر است. این مدل از موتورهای ۲ لیتری با توان ۲۵۴ و ۲۶۱ اسب بخار بهره می‌برد که در کنار جعبه‌دنده ۷ سرعته یا ۸ سرعته اتوماتیک کار می‌کنند.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/12/7
قشنگه