موضوعات داغ

سرآمدان روابط عمومی ایران طی مراسمی معرفی شدند

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

نهمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی و ارتباطات با معرفی برندگان تقدیرنامه و تندیس تعالی و سرآمدی در روابط عمومی به کار خود پایان داد.

در این مراسم کیارش افشاریان مدیر بازاریابی و ارتباطات صنایع خودرو سازی پادرا از طرف خانه روابط عمومی ایران نشان ویژه مدیر ارشد تعالی گر ارتباطی را در این مراسم دریافت کرد.

افشاریان که بیش از یک دهه فعالیت در حوزه مدیریت ارتباطات و بازاریابی در گروه صنعتی رامک خودرو فعال بود روابط عمومی را تولید رضایت همه جانبه و انعکاس واقعیت تعریف کرد.

در ابتدای این مراسم پیام رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی قرائت شد، خانم دکتر "آنه گرت آبارزوا" در این پیام با تأکید بر اینکه برتری و سرآمدی، یک موضوع مهم در روابط عمومی است، گفت: وقتی شما به تعالی، سرآمدی یا برتری در روابط عمومی فکر می کنید، یعنی به طور دائمی و مدام به طرح جدیدی می اندیشید که خطاها و ضعف های خود را بیابید و برای غلبه بر آن ها برنامه ریزیهای لازم را انجام داده و به بهبودی مستمر برسید، مطمئنم این رویکرد می تواند در تبیین و نمایش ظرفیت های روابط عمومی موثر باشد.

وی افزود: یک روابط عمومی سرآمد علاوه بر همه ویژگی های خوب، به موضوعات مهم جامعه در باب مسئولیت اجتماعی سازمان یا شرکت خود نیز می اندیشد.

در ادامه این مراسم هوشمند سفیدی رئیس خانه روابط عمومی ایران، روابط عمومی تعالی جو را خطاور و آماده دیدن عیوب خود و اصلاح آنها دانست و گفت: موضوع مهم در روابط عمومی سرآمد، تولید کیفی محصولات و خدمات ارتباطی است که از مهمترین آنها می توان به رضایت، همبستگی سازمانی، سرمایه اجتماعی، تعهد به خدمت، قدرت نرم و قدرت افکارعمومی است.

سفیدی، مهمترین ارزش های مدل تعالی روابط عمومی را شامل نوآوری مجدد، یادگیرندگی، خلاقیت، کیفیت، اصلاح، تغییر، بهبودگرایی، جامع نگری، پویایی و سازگاری با آینده دانست.

رئیس خانه روابط عمومی ایران با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم توجه به تبلیغات و کار رسانه ای و کسب تبحر در این زمینه، راهکار رسیدن به این فرمول را، استقرار و پیاده سازی مدل روابط عمومی سرآمد دانست.

نهمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی و ارتباطات

در ادامه این مراسم روابط عمومی های سرآمد براساس ارزیابی سال جاری به شرح زیر معرفی شده و به آنها گواهینامه و تندیس اعطاء شد. همچنین از تعدادی از مدیران ارشد به عنوان "مدیرارشد تعالی‌گر ارتباطی" تجلیل به عمل آمد.

فهرست برگزیدگان

پیشکسوتان سرآمد:

1- دکتر علی فروزفر

2- دکتر حسن خسروی

3-دکتر مجید مرادیان

مدیران ارشد تعالی گر ارتباطی:

1-مهندس علیرضا جعفرپور بروجنی (مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس)

2-دکتر محمدمهدی احمدی (مدیرعامل بانک شهر)

3- دکتر مهدی جهانگیری (ریاست گروه مالی گردشگری)

4-دکتر مصطفی رجبی مشهدی (مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران)

5-مهندس سروش سردشتی (مدیرعامل شرکت صنایع غذایی موجان)

6-مهندس محمد فلاح (مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین)

7-مهندس محمد مدنی‌فر (مدیرعامل شرکت سیمیدکو)

8- مهندس حسین کهزاد (مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان)

مدیران تعالی گر ارتباطی:

1-دکتر حسن عمیدی (مدیرکل ارتباطات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

2- -مهندس کیارش افشاریان ( مدیر ارتباطات و بازاریابی صنایع خودرو سازی پادرا )

3-مهندس امیر نیکرویان (مدیرکل روابط عمومی گروه مالی گردشگری)

4-دکتر هومن دانشور

5-مهندس رضا صفریان (مدیرکل روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان)

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد