موضوعات داغ

آغاز تولید ساینا S با گیربکس اتوماتیک CVT در سایپاسیتروئن

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، اعضای هیات مدیره، جمعی از مدیران عامل شرکت های گروه و معاونان گروه خودروسازی سایپا، فرماندار شهر کاشان و نماینده مردم نظنز در مجلس شورای اسلامی خطوط تولید دو خودرو ساینا.اس CVT و ساینا.اس CNG و خطوط تولید سپر،‌داشبورد و صندلی در شرکت سایپاسیتروئن افتتاح شد.

ر این مراسم محمدعلی تیموری، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: سیاست گزاری انجام شده در هیات مدیره گروه سایپا برای تمامی شرکت‌های گروه بر این اساس است که هر شرکت تولیدی بتواند به صورت مستقل و متمرکز مجموعه خود را اداره کند و تمامی فرآیندهای تامین، تولید و تحویل را انجام دهد و لذا 6 شرکت تولید کننده خودرو در گروه سایپا بر این اساس حرکت خود را از ابتدای سال آغاز کرده اند.

او افزود: تمامی شرکت‌ها باید بر سه محور افزایش کیفیت، کاهش قیمت تمام شده، تحویل به موقع و خدمات پس از فروش مناسب حرکت کنند و قطعا بر این معیارها شرایط خوبی برای گروه خودروسازی سایپا ایجاد خواهد شد.

تیموری تصریح کرد: امروز دو افتتاحیه انجام شد اول در حوزه محصول بود که برای اولین بار در سایپاسیتروئن بعد از چند سال وقفه تولید خودروهای CNG در گروه سایپا، خودرو ساینا.اس CNG تولید خواهد شد که این خودرو به مخزن CNG مجهز است و بر این اساس در صد کیلومتر کاهش مصرف بنزین 2.4 لیتر ایجاد خواهد شد که فرمایش مقام معظم رهبری در تولید خودروهای با مصرف سوخت زیر 5 لیتر در صد کیلومتر پیمایش، محقق شده است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا افزود: دومین خودرو که امروز خط آن افتتاح شد خودرو ساینا.اس اتوماتیک با گیربکس CVT بود که تولید آن آغاز شده و به زودی به بازار عرضه می شود.

او با بیان اینکه باید بهره وری را در تمام شرکت های خودروسازی گروه افزایش دهیم، افزود: بر همین اساس سه خط پیش مونتاژ داشبورد، صندلی و سپر خودروها که قبلا در شرکت های دیگر گروه سایپا تولید می شد با هدف افزایش کیفیت و کاهش هزینه های حمل و نقل در شرکت سایپاسیتروئن ایجاد و افتتاح شد و با تامین قطعات اولیه از زنجیره تامین گروه سایپا، در این شرکت مونتاژ خواهد شد و با انجام این فرآیند، کاهش هزینه بیش از صد میلیارد تومانی در طول سال برای شرکت سایپاسیتروئن به همراه خواهد داشت.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد