موضوعات داغ

صادرات خودروهای هایما توسط ایران خودرو به کشورهای منطقه

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از برنامه این گروه صنعتی برای تولید و صادرات محصولات هایما به کشورهای منطقه خبر داد و افزود: شرکت ایران خودرو به مرکز تولید و صادرات محصولات هایما به کشورهای منطقه مبدل خواهد شد.

علیمردان عظیمی در مراسم آغاز تولید انبوه مینی ون هایما ۷ ایکس، بر توسعه همکاری‌ها با شرکای خارجی در جهت افزایش سهم ساخت داخل خودروها تاکید ورزید و گفت: در دور جدید همکاری با شرکت چینی هایما، به دنبال افزایش سهم ساخت داخل و انتقال تکنولوژی هستیم که با همکاری و تعهد شرکت هایما به گروه صنعتی ایران خودرو این امر تحقق می‌پذیرد.

عظمی ضمن تاکید بر ادامه همکاری با شرکت هایما به عنوان شریک تجاری وفادار در دوران تحریم تصریح کرد: نظر به شرایط مشکل فعلی و وجود تحریم‌ها که صنعت خودروسازی کشور را دچار سختی و چالش نموده است، شرکای قدیمی که تا پیش از آغاز تحریم‌های جدید با این گروه صنعتی همکاری داشتند، کشور را ترک نموده و همکاری‌ها قطع شد، اما شرکت هایما و کشور چین، هیچ‌گاه همکاری را متوقف ننموده و همواره در کنار ما حضور داشته‌اند.

مدیرعامل ایران خودرو ضمن تشکر از مدیران فعلی ایران خودرو و مدیران پیشین مجموعه، که در فرآیند تولید این محصول و جدید و این موفقیت مشارکت داشتند، بر نقش موثر نمایندگی های فروش ایران خودرو برای معرفی محصول جدید ایران خودرو و اطلاع رسانی درخصوص امکانات و مزایای هایما ۷ ایکس که محصولی جدید، خانوادگی و در صنعت خودروی کشور کم نظیر است، تاکید کرد.

عظیمی با اشاره به این که بیش از هشت سال از مشارکت و همکاری ایران خودرو و هایما می گذرد، بیان کرد: محصولات تولیدی هایما همواره مورد رضایت مشتریان ایرانی بوده است، بنابراین در راستای ارتقای رضایت مندی مشتریان و پاسخ گویی به نیازهای جامعه، خودروی هایما ۷ ایکس که خودرویی خانوادگی است، وارد بازار کشور خواهد شد و براساس استقبال مشتریان عزیز گروه صنعتی ایران خودرو، به دنبال افزایش ظرفیت تولید و استفاده و بهره مندی از فناوری های مجموعه هایما در کشور خواهیم بود.

وی با اشاره به برگزاری نشست با خودروسازی هایما، تصریح کرد: پس از برگزاری این جلسات، مقرر شد تیم هایی از هایما برای مدتی در کشور مستقر شده تا مقدمات مشارکت جدید در قالب قراردادهای سرمایه گذاری مشترک میان دو خودروساز را فراهم آوریم و با توافقات اولیه و مذاکرات صورت گرفته، امیدواریم شکل اجرایی گرفته و انجام شود.

وی با اشاره به این که دنیا به سمت تولید و استفاده از خودروهای برقی رفته است، اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، در همکاری با خودروسازی هایما به شکلی گسترده و جدی به سمت تولید واقعی و تجاری شده خودروهای هیبریدی و برقی با این شرکت حرکت می کنیم.

عظیمی تاکید کرد: توانمندی تولید این محصولات در گروه صنعتی ایران خودرو وجود داشته و تنها لازمه آن جدیت و پی گیری در این زمینه است تا بتوانیم خدمتی موثرتر را به مردم ارایه دهیم.

عظیمی اظهار امیدواری کرد، ادامه همکاری گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت هایما زمینه تولید محصولات مشترک باشد تا موفقیت های بیش تری را کسب کنیم.

نظرات کاربران

3 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/12/15
درود.

اولا. صادرات خودرو وارد شده از کشور دیگر چه معنی و مفهومی دارد.
ثانیا. قطع نظر از بند اولا ؛ کشور نیاز به تعداد کثیری خودرو دارد آن وقت شرکت ایران خودرو قصد صادرات خودرو مونتاژ شده را به کشورهای منطقه را دارد.
واقعا که....
1401/12/15
جک نوروز
1401/12/16
تقاضای خرید خودرو در ایران رو زیرش زاییدن بعد میخوان هایما صادر کنن ریدید خودتون خبر ندارید