موضوعات داغ

شرایط فروش نقدی لاماری ایما با قیمت جدید اعلام شد + جدول قیمت فروردین 1402

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

پیرو پیش ثبت نام متقاضیان خودرو لاماری ایما در سامانه یکپارچه عرضه خودرو های داخلی، این شرکت در نظر دارد نسبت به فراخوان متقاضیان اولین مرحله از نوبت دهی تعیین شده در سامانه مذکور اقدام نماید . بدین منظور از این متقاضیان دعوت بعمل می آید جهت تکمیل فرایند ثبت نام و عقد قرارداد فروش فوق العاده به قیمت قطعی و با موعد تحویل 90 روز کاری از ساعت 10 صبح روز دو شنبه مورخ 04/02/1402 لغایت پایان روز چهارشنبه مورخ 06/02/1402 به صورت اینترنتی نسبت به انجام مراحل ثبت نام خودروی لاماری ایما با مراجعه به آدرس اینترنتی http://sales.lamari.ir اقدام نمایند.

جدول فروش نقدی لاماری ایما با قیمت جدید فروردین 1402

خودرو لاماری ایما
تاریخ تحویل 90 روز کاری
رنگ سفید 200 - مشکی 200 - خاکستری 150
قیمت 15,550,000,000 ریال
رنگهای قابل
عرضه
سفید ، مشکی
سبc،خاکستری
،قرمز
جریمه
دیرکرد
(سالیانه)
36 درصد
روش فروش نقدی

نظرات کاربران

7 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/2/1
سلام برای من نوشته عمو تطابق شماره موبایل با کد ملی در حالی که شماره موبایل اختصاصی خودم هست و نام خودم.
چرا؟ لطفا راهنمای کنید چکاری برای رفع مشکل انجام بدهم.
1402/2/1
سمند تارا
1402/2/3
سلام وقت بخیر! من بعد از ثبت نام برام توی سایت زده پلاک فعال! در حال که من پلاک فعال ندارم ولی ماشینم رو که فروختم چون خریدار هنوز ایران نیومده به نام نزدم واعویض پلاک نکردیم و یک ساله خودرو بنده در پارکینگ ایشونه! باید چی کلر کنم؟ ممنون
1402/2/4
هیچ کاری نمیتونی بکنی گرفتار شدی
1402/2/4
سلام شکایت کن پلاک خودت توقیف کن بعد از روی ماشینش باز کن قانونی
1402/2/5
برا من میزنم فعلا بخشنامه فروش وجود ندارد
1402/2/6
سلام دوستان
از آنجا که مقرر است جلوی تورم افسار گسیخته بازار خودرو گرفته شود، مواردی که تاکنون از طریق مبادی ذیربط (شورای رقابت ) و وزارت صمت اعلام شده افزایش مجاز خودرو سازان حداکثر ۲۹ درصد می باشد.
با توجه به اینکه هنوز قیمت خودرو های طرح حمایتی یکپارچه به طور رسمی از طریق شورای رقابت و یا وزارت صمت و حتی خودرو سازها اعلام نشده، این قیمت ها که در سایت های مختلف خبری درج می شود موثق نیست، رسمیت ندارد و مورد تایید قرار نگرفته است.
لطفا منتظر اعلام قیمت در سایت های رسمی باشید.
اگر حتی ۲۹ درصد افزایش قیمت یعنی حداکثر افزایش قیمت مجاز تعیین شده از سوی شورای رقابت، برای لاماری ایما اعمال شود، عرضه این خودرو به قیمت یک میلیارد و دویست و هفتاد و پنج میلیون خواهد بود که به نظر بنده این قیمت کارخانه نیز برای این اسباب بازی زیاد است و باعث روند رشد بیشتر قیمت غیر منطقی لاماری در بازار خواهد شد.
بهتر است برای جلوگیری از سوء استفاده عوامل سودجو، وزارت صمت و شورای رقابت بطور جدی مداخله نماید.