موضوعات داغ

کارگاه آموزشی 2 روزه معرفی آپشن‌های خودرو BMW در نمایندگی 134 دادمان پرشیا خودرو

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

به جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و خریداران خودروهای BMW، نمایندگی کد 134 پرشیا خودرو واقع در بلوار دادمان شهر تهران، طی روزهای 11 و 12 اردیبهشت 1402، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی 2 روزه آپشن‌های خودروهای BMW می‌نماید.

شرکت پرشیا خودرو به عنوان ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش محصولات برند آلمانی BMW در ایران با همکاری نمایندگی رسمی کد 134 واقع در بلوار دادمان، با هدف ایجاد یک تجربه دلپذیر در خرید و استفاده از خودروهای ب ام و میان مشتریان این شرکت، یک کارگاه 2 روزه معرفی آپشن‌های خودروهای BMW برگزار می‌کند.

این دوره 2 روزه آموزشی همزمان به صورت حضوری و همچنین آنلاین از طریق لایو شبکه‌های اجتماعی برگزار خواهد شد. ساعت 10 تا 18 برنامه به‌صورت حضوری برقرار است و همچنین ساعت 14 تا 15 بخشی از برنامه آموزشی، همزمان به‌صورت آنلاین در پیج شبکه اجتماعی این شرکت قابل پیگیری و مشاهده خواهد بود.

در مدت زمان برنامه متخصصان و کارشناسان شرکت پرشیا خودرو در خصوص آپشن‌های انواع مدل‌های ب ام و و نحوه کارکرد و روش استفاده از آن‌ها، توضیحات کاملی را خدمت علاقمندان و دارندگان ارائه می‌دهند.

به جهت رضایت خاطر مشتریان در طول برگزاری ایونت، مشتریانی که به صورت حضوری به نمایندگی دادمان مراجعه نمایند می‌توانند از کوپن 50 درصدی تخفیف نصب آپشن خودرو BMW تا مدت زمان 20 روز بهره مند گردند.

متقاضیان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزییات مطالب آموزشی این دوره آموزشی می توانند با شماره تلفن 02188081277 تماس حاصل نمایند.

نمایندگی کد 134 شرکت پرشیا خودرو در شهر تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، بعد از خیابان میلاد، پلاک 159 واقع گردیده است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد