موضوعات داغ

بازدید از کارخانه و آزمایشگاه های شرکت چری توسط رسانه ها

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

صبح روز 20 ام ماه آوریل 2023، کنفرانس جهانی نمایندگان چری، شاهد رویداد مهمی بود. در این روز، رسانه‌ها و نمایندگان سراسر جهان با همراهی مدیران ارشد کارخانه از مگا کارخانه هوشمند و آزمایشگاه تصادف چری و بزرگ‌ترین آزمایشگاه NVH آسیا بازدید کردند. طی این بازدید توانایی‌های تولید، تحقیق و توسعه فناوری چری توسط اصحاب رسانه و البته نمایندگان مورد بازدید قرار گرفت.

کارخانه هوشمند چری، در راستای تولید محصولات سازگار با محیط‌زیست و همراه با تکنولوژی هوشمند، تلاش داشته است تا محوطه‌ای بر پایه استانداردهای سازگار با محیط‌زیست و البته هوشمند ایجاد کند. این کارخانه، با مساحتی حدود 830000 مترمربع و فضای ساختمانی در حدود 550000 مترمربع شامل بخش‌های مختلفی مانند کارگاه رنگ، کارگاه جوش، مونتاژ، موتور، تأسیسات پشتیبانی مربوطه و ... می‌شود که امکان تولید هرگونه وسیله نقلیه چه بر پایه سوخت‌های فسیلی چه برقی را فراهم می‌آورد. این مگا کارخانه توانایی تولید بیش از 10 نوع پلت فرم نسل جدید باکیفیت بالا را دارد و می‌تواند در سال، 300000 وسیله نقلیه کامل و 200000 انواع قطعات خودرویی تولید کند.

بازدید از کارخانه و آزمایشگاه های شرکت چری توسط رسانه های جهان

کارگاه جوش چری، از قوی‌ترین سیستم کنترل کیفیت هوش مصنوعی جهان برای تولید بدنه خودرو باکیفیت بهره می‌برد. این کارگاه دارای بیش از 300 ربات با فناوری پیشرفته مانند نرخ اتوماسیون، کنترل گروه پارامترها و اندازه‌گیری آنلاین تا 100٪ می‌باشد. علاوه بر این، کارگاه مونتاژ عمومی دارای مزیت‌هایی چون فرآیندهای کوچک، مدولار و هوشمند سازی است که می‌تواند مونتاژ خودکار، حمل‌ونقل و تست محصول هوشمند را تحقق بخشد. قابل‌ذکر است، ربات تشخیص تفاوت سطح پاک‌سازی دارای دقت تا 0.1 میلی‌متر است که آن را به نمونه‌ای از یک فناوری هوشمند با دقت بالا در سطح جهانی تبدیل می‌کند. علاوه بر این، کل فرآیند تولید ، خودکار، شفاف و دیجیتالی است که درنتیجه آن می‌توان مگا کارخانه چری را کارخانه‌ای سبز، کم‌مصرف و انتشار آلاینده نزدیک به صفر نامید.

بازدید نمایندگان و رسانه‌های جهانی برای بازدید از آزمایشگاه تصادف و بزرگ‌ترین آزمایشگاه NVH در آسیا

در طول این بازدید نمایندگان و رسانه‌های جهانی برای بازدید از آزمایشگاه تصادف و بزرگ‌ترین آزمایشگاه NVH در آسیا به مرکز آزمایشی دعوت شدند. نمایندگان جهانی در طول بازدید خود از آزمایشگاه NVH، آزمایشگاه نفوذ صدا را از نزدیک مشاهده کردند. آزمایشگاه NVH Chery Automobile دارای فرآیند کامل توسعه NVH خودرو است که تست‌های عملکرد NVH کل خودرو، سیستم‌های مختلف و قطعات را پوشش می‌دهد. به کمک این فناوری‌های پیشرو، محصولات چری ازنظر راحتی و احساس آرامش به‌طور مداوم بهبودیافته‌اند و با صدایی در حدود 34 دسی‌بل، تجربه‌ای مناسبی را برای سرنشینان به ارمغان آورده و احساس راحتی قابل‌مقایسه‌ای با برندهای معتبر خودرویی جهان را ارائه می‌دهند.

در طول بازدید، نمایندگان جهانی چری و اصحاب رسانه‌ با بازدید از مگا کارخانه هوشمند چری و دو آزمایشگاه بزرگ آن، از نزدیک فرایند تحقیق و توسعه، تولید و قابلیت‌های خط تولید چری را تجربه کردند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد