موضوعات داغ

بیست و سومین نمایشگاه خودرو مشهد شهریور ماه برگزار خواهد شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

بیست و سومین نمایشگاه خودرو مشهد، بزرگ‌ترین گردهمایی خودرویی کشور، در شهریورماه 1402 برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه بین‌المللی، به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین مراکز نمایشگاهی کشور، از 9 تا 12 شهریورماه 1402، شرکت‌های خودرویی سبک و سنگین کشور را به میزبانی خود خواهد پذیرفت.

استان خراسان رضوی، با داشتن اولین سایت تولیدی خودرو در کشور که هر سه مرحله اصلی تولید یک خودرو را یکجا امکان‌پذیر کرده و دارای استعدادها و ظرفیت‌های بالا در تولید قطعات خودرو است. به همین دلیل، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های قطعه‌سازی ایران، نقش بسزایی در تولید خودرو دارد. تجمیع بخش بزرگی از زنجیره تأمین و تولید خودرو در خراسان رضوی، نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد را به یکی از مهم‌ترین رویدادهای خودرویی کشور و دارای اهمیت ویژه برای خودروسازان در سال‌های اخیر تبدیل کرده است.

شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد، از سال 1372 تأسیس شده و از سال 77 با هدف توسعه صنعت نمایشگاهی کشور و تسهیل تبادلات تجاری در منطقه به بهره‌برداری رسیده است. این نمایشگاه، که همواره نقش مؤثری و به سزایی در صنعت خودروهای سواری و تجاری در کشور داشته، در یک مساحت نمایشگاهی 550 هزار مترمربعی، فضای حدود 30 هزار متری مسقف و 250 هزار متری فضای باز را برای برگزاری در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد. این مرکز در سال میزبان بیش از 60 نمایشگاه مختلف است و به‌صورت میانگین بیش از یک‌میلیون نفر در طول سال از این مرکز دیدن می‌کنند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد