موضوعات داغ

آخرین آمار ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو + بروزرسانی 6 اردیبهشت 1402

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

به گفته مهدی تقدسی، افرادی که مایل به ثبت‌نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو هستند، می‌توانند در ساعات غیر پیک نیز به این سامانه مراجعه کنند و بدون هیچ مشکلی، ثبت‌نام خود را نهایی کنند. او همچنین افزود که با توجه به اینکه ثبت‌نام تا تاریخ ۱۰ خرداد ادامه خواهد داشت، متقاضیان نیازی به نگرانی درباره تکمیل ثبت‌نام خود ندارند.

در ادامه، مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو توضیح داد که حدود ۲۵۰ نفر در هر دقیقه موفق به انتخاب خودرو می‌شوند و به دلیل اولویت بندی انتخاب، فرد ممکن است زمان زیادی را در سامانه یکپارچه فروش خودرو صرف کند. بنابراین، اولویت برای انتخاب پنج خودرو در نخستین مرحله زمان‌بر است. وی افزود که تاکنون ۸۹۵ هزار نفر موفق به انتخاب پنج خودرویی خود در سامانه یکپارچه فروش خودرو شده‌اند و در نهایت، با توجه به اولویت‌هایی که متقاضیان دریافت کرده‌اند، انتخاب خودرو انجام می‌گیرد. همچنین، یک‌بار اولویت به هر کد ملی داده می‌شود.

با توجه به گفته ی مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو، در این دوره، ۴ شرکت سازنده ۲۳ خودرو را در دسترس مشتریان قرار داده اند. در هنگام ثبت نام، متقاضیان قادر خواهند بود تا پنج خودروی مورد علاقه خود از بین محصولات شرکت‌های سایپا، کرمان موتور، مدیران خودرو و فردا موتور را انتخاب کنند و اولویت خود را مشخص کنند.

خودروهای عرضه شده در مرحله دوم عرضه یکپارچه

شرکت سایپا:

اطلس

کوییک مدل GX

کوییک اتوماتیک

ساینا S اتوماتیک

کوییک R مدل GX

شاهین

شاهین اتوماتیک

کوییک R اتوماتیک

کوییک R دنده ای

کوییک S

ساینا S

ساینا مدل GX

ساینا مدل GXاتوماتیک

ساینا مدل GXدوگانه سوز

شرکت مدیران خودرو:

آریزو 6 پرو

تیگو 8 پرو

X55 پرو

X22 پرو اتوماتیک

X22 پرو دنده ای

آریزو 5 توربو

شرکت فرداموتورز:

فردا SX5

فردا T5

سوباM4

شرکت کرمان موتور:

جک S3

جک J4

جک j7

آمار ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو، بروزرسانی ساعت 16:15 روز 6 اردیبهشت 1402

فروش خودروها در سامانه یکپارچه، در دومین مرحله از سوم خردادماه آغاز شد و تا پایان روز چهارشنبه 10 خردادماه، متقاضیان قادر به انتخاب خودرو در این سامانه هستند.

تنها متقاضیانی که اطلاعات آن‌ها به سامانه توسط بانک‌ها ارسال شده است، می‌توانند به ترتیب اولویت، خودروی مورد نظر خود را جهت تشکیل فهرست نوبت دهی، در تاریخ مذکور انتخاب کنند. در ضمن، زمان ثبت نام، بر اولویت عرضه خودرو تاثیری ندارد.

در حال حاضر، ثبت نام متقاضیان در سامانه یکپارچه، در چهارمین روز متوالی، ادامه دارد. با این حال، برخی از بانک‌ها هنوز اطلاعات حساب وکالتی مشتریانی که مبلغ 100 میلیون تومان را واریز کرده‌اند، به وزارتخانه ارسال نکرده‌اند، که موجب اخطار عدم امکان ورود به سایت برای برخی متقاضیان شده است.

تقدیس، مدیر سامانه یکپارچه، در این زمینه اعلام کرد که رایزنی‌های لازم برای کسب اطلاعات حساب وکالتی مردم از بانک‌های عامل، انجام شده و تا ساعت 12 امشب، تمام اطلاعات متقاضیان در اختیار سامانه قرار خواهد گرفت. از فردا، متقاضیان می‌توانند بدون نگرانی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

تقدیس، اعلام کرد که تاکنون یک میلیون نفر پیش‌ثبت نام خود را در سامانه یکپارچه انجام داده‌اند و روند ثبت نام تا 10 خردادماه ادامه خواهد داشت.

نظرات کاربران

7 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/3/6
23 تا دونه در دسترس مشتریان قرار دادن ؟
1402/3/6
سلام برای ثبت نام در سامانه یکپارچه با خطای( چنانچه حساب خود را در بانک های مجاز وکالتی نموده اید پس از زمان اعلامی در اطلاعیه مراجعه فرمائید) مواجه میشم. راه حلی نداره حسابم وکالتی شده پول هم مسدود شده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
1402/3/6
سلام..ممنون از سایت بروزتون
مشخص شد خودروهارو به قمیت مصوب شورای رقابت میدن یا نه؟؟
قیمتهای مصوب شورای رقابت تا کی ثابت میمونه؟؟
و اینکه t5که قیمتش ۸۹۶ هست،قیمت تمام شدش، یعنی با مالیات و بیمه و... چند در میاد؟؟

1402/3/6
خریدخودرو
1402/3/6
این قیمت ایکس۲۲چنده اخرش این۴۸۴واقعیه؟؟؟
1402/3/6
مرحله بعد از تعیین الویت اگر خواستیم بعنوان مثال الویت سوم را انتخاب کنیم چه جوری هست شماره نوبت تغییر میکنه و عقب تر میره؟؟؟؟
1402/3/9
باسلام من پولم درحساب هست ولی مسدود نشده متاسفانه اسفند گذشته نیز این چنین مشکلی داشتم به بانک مراجعه کردم بانک مر کز مشکل افرین هست