موضوعات داغ

راه اندازی شوروم های فونیکس در شهرهای مختلف کشور

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

حدود بر یک سال از پیدایش برند فونیکس می‌گذرد. این برند که با هدف ارائه تکنولوژی‌ روز دنیا در بازار خودرو ایران ورود کرد، آمد تا به پوشش نیاز مشتریان بپردازد و استانداردهای مدیران خودرو را به سطحی بهتر ارتقا دهد. مطابق زیربرندهای دیگر در سطح جهان، در مجموعه مدیران خودرو نیز این نیاز احساس شد که با هدف ایجاد فضا و خدماتی متمایز برای مشتریان، ابعاد مختلف سازمانی برند فونیکس در مجموعه مدیران خودرو، تدریجا تفکیک شود.

یکی از گام‌های برند فونیکس در راستای پیشبرد تفکیک برند هم به تنظیم استانداردهای متمایز و اِعمال آن در نمایندگی‌ها و ایجاد شوروم‌هایی مختص این برند مربوط است. در نمایندگی‌های این برند و شوروم‌های آن، سطحی دیگری از خدمات به مشتریان ارائه می‌گردد که از جمله خدمات متمایز آن می‌توان به فرآیندهای خوشامدگویی و تحویل خودرو طی یک مراسم، اشاره کرد.

شوروم اختصاصی فونیکس

در مسیر تحقق این هدف، نمایندگی‌های فونیکس به دنبال فرآیند استانداردسازی و اِعمال ویژگی‌های بصری منطبق با این برند، نسبت به افتتاح شوروم‌های فونیکس در شهرهای مختلف اقدام می‌کنند. تهران، اصفهان، مشهد، بندرعباس، یزد، ارومیه، اهواز و کرج از جمله شهرهایی هستند که تا به حال شوروم‌های فونیکس در آن‌ها افتتاح شده و شهرهای دیگر نظیر تبریز و کرمان هم در آینده نزدیک می‌توانند منتظر افتتاحیه‌های دیگر باشند.

در ادامه، گزارش تصویری مربوط به افتتاح برخی از شوروم‌های فونیکس در نقاط مختلف کشور را خواهیم دید.

شوروم اختصاصی فونیکس با طراحی جدید

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد