موضوعات داغ

کمپین خدمات پرشیا خودرو به مناسبت روز محیط زیست همراه با تخفیف

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

تلاش برای کاهش هر چه بیشتر عوامل آلایندگی هوا و جلوگیری آلودگی محیط ‌زیست، از مسائلی هستند که همواره باید موردتوجه دارندگان خودرو و همچنین شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو قرار گیرند. شرکت پرشیا خودرو به‌عنوان تنها ارائه‌دهنده خدمات فروش و پس از فروش ب ام و و مینی در ایران به مناسبت روز محیط ‌زیست و به‌منظور احترام به حق ذاتی انسان برای داشتن هوا و زمین پاک، اقدام به برگزاری کمپین روز محیط‌ زیست همراه با تخفیف‌های ویژه این روز نموده است.

تمام خودروهایی که در مدت‌زمان این کمپین از روز 16 الی 18 خردادماه 1402 به تعمیرگاه مرکزی پرشیا خودرو واقع در کیلومتر 6 جاده مخصوص تهران کرج مراجعه کنند شامل طرح بازدید میزان سطح آلایندگی‌های خودرو، چک 12 گانه و عیب‌یابی به‌صورت رایگان می‌شوند

تخفیف های پرشیا خودرو در بخش خدمات ویژه روز محیط زیست

از تخفیف‌های مجموعه پرشیا خودرو ویژه روز محیط‌زیست در بخش خدمات می‌توان به 10 درصد تخفیف در بخش تعویض فیلتر هوا، فیلتر کابین، شمع، انژکتور و اجرت خدمات اشاره نمود. در بخش خرید اکتان بوستر تا 35 درصد تخفیف ویژه این طرح، ارائه گردیده است.

علاقه‌مندان جهت استفاده از خدمات طرح تخفیف ویژه روز محیط‌ زیست پرشیا خودرو می‌توانند از تاریخ 16 تا 18 خردادماه 1402 به "دفتر مرکزی پرشیا خودرو" واقع در کیلومتر 6 جاده مخصوص تهران کرج مراجعه یا با شماره‌تلفن 0214591 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد