موضوعات داغ

زبان طراحی Intelligence Aesthetics 2.0؛ تلاش اکسید برای عبور از مرزهای سنتی طراحی خودرو

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

کانسپت‌های پیشرو در طراحی معمولاً جلوتر از تصورات ما ساخته می‌شوند. اما اکسید، برندی است که تلاش می‌کند این کانسپت‌ها را با تکنولوژی و البته زیبایی‌شناسی متصل کند. آن هم به شکلی که همراه با هارمونی از نظر هنر و درک بصری باشند. Intelligence Aesthetics 2.0 اکسید، زاده همین ترکیب است. زبان طراحی‌ای که مدرنی را ارائه می‌دهد و تخیل شما را آزاد می‌گذارد.

زبان طراحی Intelligence Aesthetics 2.0 اکسید

زبان طراحی Intelligence Aesthetics 2.0 در خودروهای اکسید در واقع ترکیبی از به هم آمیخته شدن تکنولوژی هوشمند با هنرهای تجسمی است. زبانی که می‌خواهد طراحی این خودروها به سطح خوبی برسد و همزمان مدرن و خیال‌انگیزی را به نمایش بگذارد.

طراحی اکسید

همان‌طور که کوین رایس، طراح مطرح خودرو می‌گوید، ذائقه نسل جوان به‌ویژه در حوزه طراحی به کلی تغییر کرده است. نسل جوان طراحی‌های ساده، استایلیش و البته با کارکردهای درست را ترجیح می‌دهد و می‌خواهد که خودرو‌، بخشی از استایلش باشد.

بر همین اساس، Intelligence Aesthetics 2.0 اکسید، دیگر تنها به دنبال خلق خودروهای مدرن نیست بلکه روی خواسته انسان‌ها و البته نیازهای آن‌ها تمرکز دارد. به عبارت دیگر روی سبک زندگی انسان‌ها و نگاهشان به زندگی.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد