موضوعات داغ

تحویل زودتر از موعد محصولات کرمان موتور عرضه شده در سامانه یکپارچه

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

با توجه به اطلاعات اعلام شده در خصوص برگزیدگان نوبت پاییز ۱۴۰۲ تا زمستان ۱۴۰۳ در سامانه یکپارچه، شرکت کرمان موتور اقدامات ویژه‌ای را در این خصوص انجام داده است.

مهلت ثبت نام و تکمیل وجه نوبت پاییز دور دوم تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۲۶ تیرماه تمدید شده است تا به این روش مکرر برخورداران شرایط و مشتریان راحتی بیشتری به دست آورند. متقاضیان نوبت زمستان می‌توانند تا پایان وقت اداری روز 28 تیرماه و متقاضیان سال ۱۴۰۳ تا روز 29 تیرماه زمان کافی برای تکمیل پروفایل و پرداخت وجه داشته باشند.

پرداخت وجه بر اساس قیمت‌های تعیین شده توسط شورای رقابت صورت می‌گیرد و برنده‌شدگان همچنین امکان ثبت نام و درخواست خودروی K7 و S5 را نیز خواهند داشت.

هدف شرکت کرمان موتور، رضایت حداکثری مشتریان است و بر این اساس، با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های خود، قصد دارد که خودروهای مشتریان سامانه یکپارچه که از محصولات این شرکت انتخاب کرده‌اند، در بازه‌ی زمانی ۹۰ تا ۱۲۰ روز کاری تحویل داده شوند. این اقدام شامل تمام مشتریان، حتی کسانی که موعد تحویل آن‌ها برای سال ۱۴۰۳ تعیین شده است، خواهد شد. این اقدام بدون اعتبار نوبت دهی سامانه یکپارچه و تلاش شبانه‌روزی تمامی کارکنان و کارگران خطوط تولید کرمان موتور صورت می‌گیرد و به عنوان یک گام بلند در جهت تکریم مشتریان محسوب می‌شود.

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/4/25
سلام با پرداخت تمام کمال قیمیت خودرو واقعا گام مهم و مفیدی برداشتن
1402/4/25
من نوبت بهار ۴۰۳ واسه j7بودم که واسه اون موقع برنامه ریزی کرده بودم ک اکنون خواستن یکجا مبلغ خودرو را پرداخت کنیم کرمان موتور با این روش پرداخت غیر مستقیم داره از فروش خودرو با قیمت مصوب شورای رقابت فرار میکنه اصلا منطقی نیست این مبلغ پول نقد واسع تخویل چهار ماه دیگه