فروش دومین مرسدس بنز مایکل شوماخر

مرسدس بنز E55 AMG متعلق به راننده سابق مسابقات فرمول یک، یعنی مایکل شوماخر با قیمتی باور نکردنی به فروش گذاشته شد.
همانطور که می‌دانید، مایکل شوماخر راننده 47 ساله سابق مسابقات فرمول یک است که متولد شهر هورت آلمان بوده و در سال‌های فعالیت خود از سال 1991 میلادی تا 2006 میلادی و همچنین از سال 2010 میلادی تا 2012 میلادی، در تیم‌های فرمول یک "جوردن"، "بِنِتون"، "فراری" و "مرسدس" حضور داشته که موفق به کسب 91 عنوان پیروزی در مسابقات شده است. در حال حاضر هم این راننده آلمانی به دلیل برخورد سرش در حین اسکی سواری به یک تخته سنگ، در کما به سر می‌برد و پزشکان وضعیت فعلی آن را وخیم اعلام کرده‌اند.
این خودرو در واقع یک مرسدس بنز E55 AMG واگن متعلق به سال 1998 میلادی است که به تازگی برای فروش در برلین آلمان لیست شده است. برخی از ویژگی‌های خوب این خودرو شامل مسیریاب صوتی ماهواره‌ای، سانروف، روکش‌های چرمی "Designo" و رقم کیلومتر شمار 198 هزار کیلومتری است که به نظر می‌رسد این خودرو در شرایط عالی به سر می‌برد، خودرویی که متعلق به سال 1998 میلادی بوده و بر روی کنسول مرکزی خود یک لوگوی فراری دارد، چرا که شوماخر در زمان خریداری این خودرو برای تیم فرمول یک فراری رانندگی می کرد.

حراج مرسدس بنز مایکل شوماخر


امکانات این خودرو و رقم کیلومتر شمار آن از سال 1998 تاکنون بخصوص اینکه متعلق به مایکل شوماخر است، از فاکتورهای اصلی این خودرو به شمار می‌‌رود، ولی این چند فاکتور به نظر نمی‌رسد که ارزش این خودرو را به حداقل 133 هزار و 25 دلار برساند، قیمتی که با آن می توان حداقل 10 مرسدس بنز مشابه E55 با کارکرد مشابه خریداری کرد. اما اگر این محصول را یک خودروی کلکسیونی محسوب کنیم، شاید نام مایکل شوماخر بتواند ارزش آن را برای دوست دارانش حتی بیش از این ارقام بالا ببرد.
حدود دوماه قبل نیز شاهد اعلام حراج یکی از مرسدس بنز های r107 متعلق به این راننده افسانه ای بودیم، متاسفانه به نظر می رسد که خانواده شوماخر برای تامین هزینه های درمان این قهرمان تکرار نشدنی ناچار به فروش برخی اموال خود شده اند و حراج این خودروهای خاص نیز در همین راستا انجام می شود.
نظرات
 
 
 
a 1395/4/27
جمله اخر رو خراب کردید، رانندگان فرمولا وان از جمله پر درامد ترین ورزشکاران هستن و اگر تو این مدت وارد تجارت شلغم هم شده بود تا الان میلیاردر میشد.
در ادامه به نقل از برترین ها
http://www.bartarinha.ir/fa/news/37317/%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1%DB%8C
درآمد خالص سالانه مایکل شوماخر 34 میلیون دلار است و همین درآمد باعث شده تا او نهمین ورزشکار ثروتمند در دنیا باشد.
yousef 1395/4/27
خدا کنه هر چه زودتر خوب بشه حیفه اینجور افراد از دنیا برن.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران