موضوعات داغ

سامانه یکپارچه فروش خودرو برای خودروهای فونیکس باز شد + جزئیات ثبت نام

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

سامانه یکپارچه فروش خودروبرای خودروهای فونیکس با موعد تحویل 1402 باز شد.

به گزارش خبرنگار ما، تمام منتخبان دومین دوره ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو که کد ملی ایشان در سامانه مذکور اعلام شده است، می توانند از 15/05/1402 تا 19/05/1402 با مراجعه به نمایندگی مدیران خودرو کد 401 ستوده، نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود برای خرید خودروهای فونیکس اقدام کنند.

خودروهای فونیکس شامل آریزو 6پرو اکسلنت، تیگو 7 پرو اکسلنت، FX پریمیوم و تیگو 8 پرومکس در این مرحله برای منتخبان دومین دوره ثبت نام سامانه یکپارچه فروش خودرو در نظر گرفته شده است.

با تکمیل فرم خریداران سامانه یکپارچه در سایت نمایندگی ستوده، کارشناسان این نمایندگی در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. شماره تماس ویژه 02137682 نیز برای متقاضیان و ثبت نام کنندگان در نظر گرفته شده است.

صفایی مدیر فروش نمایندگی ستوده، در خصوص عرضه خودروهای فونیکس در سامانه یکپارچه خودرو گفت: با توجه به شرایط و محدودیت های عرضه خودرو در ماه های گذشته، این فرصت ایجاد شده برای خرید محصولات فونیکس، بهترین زمان برای مصرف کنندگان واقعی به منظور خرید خودرو است.

وی با توجه به اینکه تاکنون فروش خودروهای خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه بوده است، اعلام شدن نتایج سامانه و امکان ثبت نام نهایی پس از ماه ها و عرضه خودروهای فونیکس در آن را فرصتی مناسب و کم نظیر دانست.

براساس اعلام نمایندگی ستوده، متقاضیان خرید خودروی تیگو 8 پرو پریمیوم به صورت دلخواه امکان تبدیل خودرو به تیگو 7 پرو اکسلنت، FX پریمیوم و تیگو 8 پرو مکس را در ابتدای ثبت نام خواهند داشت و در صورت عدم ثبت نام، حق ایشان تا اطلاعیه بعدی محفوظ خواهد ماند.

همچنین عدم ثبت نام متقاضی آریزو 6 پرو در این بازه زمانی به منزله انصراف ایشان از دریافت خودرو تلقی می شود.

قیمت خودروها در زمان ثبت نام اولیه، علی الحساب و غیر قطعی است و قیمت نهایی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص خواهد شد. همچنین در زمان صدور دعوتنامه، مشتری قادر به انتخاب یکی از روش های نقدی یا اقساطی خواهد بود و پس از انتخاب امکان تغییر شرایط میسر نمی باشد.

زمان تحویل در روش فروش نقدی 90 روزکاری بعد از تکمیل وجه دعوتنامه و در صورت انتخاب روش اقساطی، تاریخ تحویل خودرو 90 روز کاری بعد از تایید نهایی لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیلات خواهد بود و زمان تحویل اعلام شده در سامانه یکپارچه ملاک نمی باشد.

مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی مدیران خودرو کد 401 ستوده نسبت به تکمیل فرآیند خودرو انتخابی خود اقدام کنند و این نمایندگی به صورت نقدی یا اقساطی شرایط فروش خود را به مشتریان عرضه می کند.

این گزارش می‌افزاید: شعبه مرکزی نمایندگی ستوده کد 401 در خیابان ستارخان تهران واقع شده است و چهار شعبه دیگر آن در نازی آباد، فدائیان اسلام و شیخ فضل الله و اتوبان اشرفی اصفهانی قرار دارد. ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به دارندگان محصولات مدیران خودرو نیز در شعبه شیخ فضل الله نمایندگی ستوده انجام می‌شود.

منتخبان دومین دوره ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو به منظور کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل فرآیند خرید خودروهای فونیکس می‌توانند با شماره تلفن‌های 02144251055 (شعبه ستارخان)، 02155333553 (شعبه نازی آباد)، 02133776400 (شعبه هایپرسان)، 02144271619 (شعبه شیخ فضل الله) و 02146121616 (شعبه فونیکس) تماس حاصل کنند و یا به آدرس سایت این نمایندگی به نشانی https://mvm401.com/esales مراجعه کنند.

یادآور می شود که جدیدترین اطلاعات برنامه فروش و خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو در آدرس اینستای نمایندگی ستوده نیز در دسترس است.

این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/5/15
کیفیت رنگشون پایینه فونیکس ها بیست هزار تا هم کار میکنن ضرر زیادی همراه میشن از ما گفتن بود شانسیه شایدم بره بالا معلوم نمیکنه بازار ولی پول زوره واسه چری ملیاردی هزیته کردن
1402/5/16
اون قبلی ها را که پول اضافی هم گرفتند هنوز تحویل ندادند و پول را هم پس ندادند.