موضوعات داغ

شرایط فروش نقدی کامیون‌های بهمن دیزل فورس اعلام شد + جدول قیمت مردادماه 1402

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

شرایط فروش نقدی کامیون‌های بهمن دیزل فورس

شرکت بهمن دیزل دو محصول فورس ۶ تن و ۸.۵ تن را به صورت نقدی عرضه می‌کند. این طرح فروش از طریق درگاه آنلاین عاملیت‌ها از ساعت ۱۰ صبح یکشنبه ۲۲ مرداد تا ساعت ۱۶ سه‌شنبه ۳۱ مرداد انجام می‌شود. این کامیون‌ها مدل ۱۴۰۲ با موعد تحویل مهر ماه سال جاری هستند.

فرایند خرید تنها از طریق سایت فروش اینترنتی شرکت انجام می‌شود. قیمت مصوب کامیون فورس ۶ تن حدود یک میلیارد و ۵۷۴ میلیون تومان و قیمت فورس ۸.۵ تن حدود یک میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان است.

متقاضیان پس از ثبت‌نام و پرداخت وجه، ظرف ۳ روز کاری مدارک را به عاملیت محل ثبت‌نام تحویل می‌دهند. در صورت عدم رعایت شرایط، قرارداد فسخ و شرکت از ترتیب اثر دادن به آن خودداری می‌کند.

در صورت بروز تاخیر در تحویل خودرو، جریمه‌ای به صورت روزشمار محاسبه و ظرف مدت 7 روز کاری قابل پرداخت خواهد بود. البته پرداخت این جریمه تنها شامل پرونده‌هایی می‌شود که خریدار مدارک لازم و پرداخت‌های مربوط را طبق شرایط اعلام شده ارائه کرده باشد.

شرایط فروش کامیون بهمن دیزل فورس

مشخصات فورس 6 تن فورس 8.5 تن
نوع فروش نقدی نقدی
زمان فروش یکشنبه 22 مرداد تا سه شنبه 31 مرداد یکشنبه 22 مرداد تا سه شنبه 31 مرداد
مدل 1402 1402
موعد تحویل مهر ماه مهر ماه
قیمت (تومان) 1,574,000,000 1,580,000,000
نحوه خرید اینترنتی اینترنتی

ویژگی‌های کامیون بهمن دیزل فورس

کامیون فورس بهمن دیزل مجهز به موتور چهار سیلندر خطی سوپاپ بالای کامینز با تزریق مستقیم سوخت و گیربکس دستی 6 دنده است. این کامیون از ترمزهای کاسه‌ای-پنوماتیک در محور جلو و عقب بهره می‌برد. همچنین فناوری کنترل‌کننده‌های الکترونیکی تعادل باعث بهبود عملکرد این کامیون در محیط‌های لغزنده شده است.

کابین به‌روز و مجهز به سیستم‌های چندرسانه‌ای و کنترل از روی غربیلک فرمان از دیگر ویژگی‌های این محصول است. علاوه بر این، صندلی‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به راحتی به تخت‌خواب تبدیل می‌شوند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد