موضوعات داغ

انجام اولین سرویس دوره‌ ای وانت پیکاپ تاگا در نمایندگی رسمی + گزارش تصویری

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

روز چهارشنبه اولین سرویس دوره‌ای خودروهای پیکاپ تاگا در نمایندگی شاه‌پری واقع در شهر تهران انجام شد.

نمایندگی شاه‌پری که بعنوان اولین نمایندگی رسمی شرکت پادران موتور معرفی شده است، طی هفته گذشته میزبان اولین نوبت از سرویس دوره‌ای خودروهای تاگا بود.

طبق قانون، خودروسازان و واردکنندگان موظف به ارائه خدمات رایگان تعمیر و تعویض قطعات در دوران گارانتی هستند. به همین منظور، شرکت‌ها متعهد می‌شوند در طول دوره گارانتی، کارکرد صحیح خودرو را تضمین کنند.

وانت پیکاپ تاگا محصول وارداتی شرکت پادران موتور، دارای گارانتی ۳ ساله یا ۶۰ هزار کیلومتری است. مالکان این خودرو موظفند جهت استمرار گارانتی، سرویس‌های اولیه و دوره‌ای را به موقع انجام دهند.

سرویس اولیه تاگا

جزئیات سرویس اولیه تاگا

بر اساس دفترچه راهنمای تاگا، مالک موظف است خودرو را در کارکرد مشخصی برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز ببرد.

انجام ندادن به موقع سرویس اولیه باعث ابطال گارانتی می‌شود. نمایندگی پس از انجام سرویس، بخش مربوطه را مهر و امضا می‌کند و مشخصات خودرو را ثبت می‌نماید.

سرویس‌های دوره‌ای

سرویس‌های دوره‌ای برای کنترل وضعیت خودرو ضروری است. تاگا دارای ۶ سرویس دوره‌ای در طول دوران گارانتی است که باید به موقع انجام شود.

عدم انجام سرویس‌های دوره‌ای باعث ابطال گارانتی می‌شود. مالک باید حداکثر تا ۵۰۰ کیلومتر قبل یا بعد از فواصل تعیین شده، خودرو را برای سرویس به نمایندگی ببرد.

انجام به موقع سرویس‌های اولیه و دوره‌ای، عملکرد بهینه خودرو را تضمین می‌کند. مالکان تاگا باید برای حفظ گارانتی، این سرویس‌ها را در نمایندگی‌های مجاز انجام دهند.

توضیحات عکس

انجام اولین سرویس دوره‌ ای وانت پیکاپ تاگا در نمایندگی رسمی

این خودرو پیکاپ مجهز به موتور 4 سیلندر و 16 سوپاپ با حجم 1800 سی‌سی و تنفس توربوشارژ است که 231 اسب بخار قدرت و 310 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. گیربکس این خودرو 6 سرعته دستی است و شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت آن 12 ثانیه می‌باشد. حداکثر سرعت این وانت پیکاپ 170 کیلومتر بر ساعت و وزن آن 2050 کیلوگرم است. به طور کلی تاگا H وانت پیکاپی توانمند با عملکرد بالا در دسته خودروهای تجاری سبک چینی به شمار می‌رود.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/6/11
آقای نمایندکی طلق چراغ موجود دارید که برای این ماشین تعویض کنید؟ یا خود چراغ چطور؟!