موضوعات داغ

برنامه جهانی برای رونمایی آفرودر جدید JAECOO ۷، ایران مقصد بعدی آفرودر برند جدید جیکو

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

اخیراً، استراتژی جهانی برند جدید JAECOO رو به شفاف‌سازی است و برنامه‌هایی برای ورود به بازارهای مختلف مانند اروپای شرقی، آسیای جنوب شرقی و آمریکای جنوبی در حال افشاء شدن هستند. آسیای مرکزی نیز به عنوان منطقه‌ای کلیدی استراتژیک در دستور کار آن‌هاست. برای بسیاری، برند JAECOO ممکن است ناآشنا به نظر برسد. این یک برند تازه‌تأسیس در بخش SUV‌های آفرودی است که در موج تحول دیجیتال صنعت خودرو متولد شده است.

در حالی که صنعت امروز خودروسازی اغلب فناوری رانندگی خودکار و تعاملات هوشمند را به طور عمده به سدان‌های شهری SUV تزریق می‌کند اما این تکنولوژی ها در SUVهای آفرود تا حدودی کمیاب یا بسیار گران قیمت هستند. مدل اولیه جیکو، JAECOO 7، نه تنها از طرح‌های کلاسیک مشتق شده‌ است بلکه از آن نیز فراتر می‌رود و دیدگاهی تازه برای SUVهای آفرودی در این عصر هوشمند ایجاد می‌کند. JAECOO 7 با تصویر کاملاً جدید به عنوان یک "SUV آفرود هوشمند" از سیستم هوشمند جامع جاده‌ای منحصر به فرد JAECOO به نام ARDIS مجهز شده است. این سیستم محور اصلی توان محصول JAECOO است.

اما JAECOO 7 با قدرت ARDIS چه قابلیت‌هایی دارد؟ بیایید بیشتر بررسی کنیم.

روشن کردن موج جدید آفرود هوشمند

سیستم ARDES با ترکیب توان تحقیق و توسعه جهانی و مخزنی از فناوری‌های هوشمند، به رانندگان JAECOO 7 اعتماد به نفس می‌دهد تا در تمام مسیرها حرکت کنند. از نظر قابلیت‌های آفرود، سیستم هوشمند ARDIS تنظیمات هوشمند جامعی را برای انواع سناریوهای رانندگی از خیابان‌ها و حومه‌های شهری تا بزرگراه‌ها، بیابان‌ها، کوهستان‌ها، عبور از آب، گل و برف ارائه می‌دهد و این امر باعث می‌شود JAECOO 7 به سرعت واکنش نشان دهد و عملکردی پایدار و قوی ارائه کند. سیستم چهار چرخ محرک آن نیز می‌تواند بر اساس شرایط جاده، خروجی موتور و زوایای فرمان را به طور دقیق کالیبره کند و داده‌ها و توانایی عبور جامع ارائه دهد.

ایران مقصد بعدی آفرودر برند جدید جیکو

از نظر پیچیدگی و پیکربندی تنظیمات، JAECOO 7 از پیشینیان خود فراتر می‌رود و روند جدیدی را در آفرود تعیین می‌کند. این موضوع به ویژه در کابین هوشمند آن مشهود است که JAECOO 7 در آن یک صفحه نمایشگر ۱۴٫۸ اینچی بسیار پیشرفته دارد که تجربه سرگرمی بی‌نظیری ارائه می‌دهد. W-HUD به رانندگان امکان می‌دهد اطلاعات رانندگی را به وضوح در خط دید خود ببینند. علاوه بر این، سیستم ساده و در عین حال مدرن و شفاف شاسی این خودرو امکان نظارت نزدیک بر وضعیت و جزئیات ناوبری خودرو را فراهم می‌کند و ویژگی‌های قابل کنترل بسیاری ارائه می‌دهد. نشستن در کابین و یک گردش ساده، به رانندگان لذت آفرود را القا می‌کند.

خطوط ظریف و جسارت در طراحی

فراتر از این، JAECOO 7 همچنین زبان طراحی متمایزی دارد که سبک شهری و تفریحی جدید آن را نشان می‌دهد. این خودرو چهره بزرگ و قوی با خطوط نرم و جاری ارائه می‌دهد. در نمای جلو به کمک گریل ماتریسی شکل و چراغ‌های LED تیز خودرو چهره پیشرو دارد. نمای جانبی خودرو قدرتمند است و به کل خودرو، ظاهری متعادل و متوازن می‌بخشد. در فضای داخلی، JAECOO 7 در عین ظرافت و دقت به جزئیات، حس کلاسیک را القا می‌کند.

می‌توان استدلال کرد که JAECOO 7 نه تنها عناصر طراحی امضای SUVهای کلاسیک آفرود را به ارث می‌برد، بلکه به صورت نوآورانه ویژگی‌های هوشمند و کیفیت استثنایی را ترکیب می‌کند و زیبایی‌شناسی طراحی جدیدی را برای آفرود شهری در عصر هوشمند تعریف می‌کند. آینده بازار خودروهای آفرود دیگر صرفاً به عملکرد سختگیرانه وابسته نیست و فناوری هوشمند نیز یک عامل رقابتی کلیدی خواهد بود. اعتقاد کمپانی عرضه کننده بر این است که JAECOO 7، مجهز به رنج بالایی از فناوری‌های هوشمند و طراحی نوآورانه، تخیلات جدیدی را در سناریوهای متنوع و نهایی الهام خواهد داد. با ورود احتمالی JAECOO 7 به ایران، ممکن است شاهد تغییراتی در بخش متمایز آفرود هوشمند آسیای مرکزی باشیم.

درباره JAECOO

به عنوان یک برند جدید آفرود، نام JAECOO از ترکیب واژه آلمانی "Jäger" و واژه انگلیسی "Cool" الهام گرفته شده‌است. این ترکیب آفرودی-شهری در حالی که سبک جدید و با کیفیت مدرن را منتقل می‌کند، همزمان بر مأموریت اکتشاف شجاعانه نیز پافشاری می‌کند. با بیش از یک دهه تجربه مشارکت مشترک، گروه عرضه کننده به فلسفه برند "از کلاسیک، فراتر از کلاسیک" پایبند است. JAECOO بی‌وقفه به نوآوری و شکستن مرزها اختصاص دارد و با عملکرد آفرود چهار چرخ محرک، ویژگی‌های ایمنی نوین و فناوری‌های پیشرو، روند جدید آفرود شهری را رهبری می‌کند. JAECOO با به ارث بردن ژن‌های لوکس و مهارت تیم‌های طراحی کارگشته از انگلستان، آلمان و سایر کشورها را ترکیب می‌کند و استاندارد جدیدی را برای SUVهای آفرود شهری تعیین می‌کند. در آینده، JAECOO به طور فعال مفهوم توسعه پایدار را ترویج خواهد کرد و توانایی‌های همه جاده‌ای را با راه حل‌های انرژی جدید برای عملکرد آفرود کارآمدتر و سازگار، ترکیب می‌کند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد