موضوعات داغ

کمپین خیریه "فرشته باش" با حمایت مدیران خودرو برگزار شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

توجه به مقوله مسئولیت اجتماعی برای شرکت ها و برند های بزرگ، اصلی مهم و ضروری است و وظیفه اصلی این شرکت ها حضور در فعالیت های خیریه و عام المنفعه می باشد.

شرکت مدیران خودرو که در سال های اخیر رشد قابل توجه ای را در توسعه حجم بازار و مشتریان خود داشته نیز از این قاعده مستثنی نیست. در همین راستا طی سال جاری، توجه به این موضوع در فعالیت ها و رویداد های این خودرو ساز کاملا به چشم می خورد.

این رویداد ها که هماهنگی و اجرای آنها بر عهده باشگاه مشتریان ام وی ام بود از بابلسر شروع شد، در رشت، اصفهان، تبریز و کرمان ادامه پیدا کرد و با نمایندگی دهقانپور به تهران برگشت. در روز یکشنبه مورخ 5 شهریور 1402 تعدادی از مدیران ارشد ام وی ام و سرکار خانم دهقانپور با حضور در محل خیریه مهر آفرین فعالیت خود در کمپین فرشته باش این خیریه را به اتمام رساندند.

در کمپین فرشته باش کودکان با رسم آرزو های خود در قالب نقاشی، آرزو های خود را به تصویر کشیدند و هر فرشته مسئول برآورده ساختن تعدادی از آنها بود.

کمپین خیریه "فرشته باش"

یکی از همین فرشته ها با تامین اعتبار مبلغی معادل 2 میلیارد ریال جناب آقای دهقانپور بود که توانست آرزوی 38 کودک تحت تکلف خیریه مهر آفرین را برآورده سازد. امیدواریم بازهم شاهد مشارکت هرچه بیشتر ام وی ام در کمپین های اینچنین باشیم و رویداد های بیشتری مثل کمپین فرشته باش را در آینده نزدیک ببینیم.

کمپین خیریه "فرشته باش" با حمایت مدیران خودرو برگزار شد

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد