موضوعات داغ

برنامه مرحله سوم فروش یکپارچه خودرو بزودی اعلام می شود + جزئیات و خودروهای قابل عرضه

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

مدیر روابط عمومی شورای رقابت اخیرا اعلام کرد که طی چند روز آینده اطلاعیه‌ای در خصوص عرضه خودرو در قالب مرحله سوم فروش یکپارچه منتشر خواهد شد.

وی تأکید کرد که هرگونه تغییر در نحوه عرضه خودرو منوط به تصمیم و تصویب شورای رقابت است و بدون مصوبه این شورا امکان تغییر در روش عرضه خودرو وجود ندارد. علاوه بر این، سامانه یکپارچه فروش خودرو نیز حذف نشده و همچنان فعال است.

مدیر روابط عمومی شورای رقابت تأکید کرد که عرضه خودرو همچنان از طریق سامانه یکپارچه انجام خواهد شد. بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، قرار بود تا اوایل هفته گذشته مرحله سوم عرضه خودرو از طریق سامانه یکپارچه آغاز شود اما پس از برگزاری جلساتی، احتمال دارد طی چند روز آینده اطلاعیه مربوط به مرحله سوم عرضه منتشر و اجرایی شود.

در پاسخ به این سوال که آیا خودروسازان این هفته در سامانه یکپارچه خودرو عرضه خواهند داشت، وی توضیح داد که این موضوع بستگی به ظرفیت خالی اعلام شده توسط خودروسازان دارد. ظرفیت خالی ممکن است ناشی از عرضه محصول جدید یا افزایش تولید باشد.

مدیر روابط عمومی شورا همچنین اعلام کرد که به اطلاع وی در مرحله سوم فعلی دو خودروساز حضور نخواهند داشت. پس از برگزاری مرحله سوم و تعیین تکلیف خودروهای مازاد، درباره مرحله بعدی عرضه سایر خودروها تصمیم‌گیری خواهد شد.

به طور کلی می‌توان گفت که عرضه خودرو همچنان از طریق سامانه یکپارچه انجام می‌شود و هر گونه تغییر در این زمینه نیازمند مصوبه شورای رقابت است. مرحله سوم عرضه خودرو طی روزهای آینده اجرایی خواهد شد و خودروسازان بسته به ظرفیت خالی می‌توانند در این مرحله حضور داشته باشند یا خیر.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد