موضوعات داغ

نوسازی ناوگان سازمان آتش نشانی تبریز با محصولات آمیکو

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

شرکت آمیکو (ارس خودرو دیزل) به عنوان یکی از تولیدکنندگان خودروهای سنگین و صنعتی در کشور، در نوسازی و به روزرسانی ناوگان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز مشارکت داشته است.

ویدیو نوسازی ناوگان سازمان آتش نشانی تبریز با محصولات آمیکو

سازمان آتش‌نشانی تبریز در مراسمی به مناسبت هفتم مهرماه به عنوان روز آتش‌نشانی، از 34 دستگاه خودروی سنگین و سبک آتش‌نشانی جدید خریداری شده رونمایی کرد که شامل تعدادی خودرو آتش‌نشانی آمیکو 1929 بود.

سازمان آتش‌نشانی تبریز با هدف نوسازی و به‌روزرسانی ناوگان و تجهیزات عملیاتی خود، اقدام به خرید تعدادی خودرو سبک و سنگین کرده است. کامیون 1929 آمیکو به دلیل برخورداری از توان فنی و قدرت بالا و همچنین قابلیت کاربری‌سازی مناسب برای آتش‌نشانی، مورد توجه و انتخاب مسئولان سازمان آتش‌نشانی تبریز قرار گرفته است.

همچنین در ماه گذشته مانور آموزشی آتش‌نشانی با مشارکت واحد آتش‌نشانی گروه صنعتی آمیکو و منطقه آزاد ارس برگزار شد که در آن از چند دستگاه خودرو آتش‌نشانی تولید شرکت آمیکو استفاده گردید.

نوسازی ناوگان سازمان آتش نشانی تبریز با محصولات آمیکو

کامیون 1929 آمیکو مورد استفاده در این مانور، مجهز به موتور قدرتمند 400 اسب بخار شرکت WEICHAI چین و همچنین گیربکس 14 دنده (12 + 2) بوده و ظرفیت حمل بار آن 19 تن است. این محصول صنعتی همچنین مطابق با آخرین استانداردهای زیست‌محیطی یورو 5 و EEV تولید شده است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد