موضوعات داغ

آمیکو در نمایشگاه سنگ محلات؛ فروش با تحویل فوری و خدمات ویژه پس از فروش + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

نمایشگاه بین‌المللی سنگ محلات که هر ساله در شهر محلات برگزار می‌شود، امسال نیز از تاریخ 18 تا 21 مهر ماه میزبان حضور گسترده‌ای از تولیدکنندگان و خودروسازان داخلی از جمله شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) بود.

شرکت آمیکو با هدف توسعه بازار محصولات خود و ایجاد تعامل هر چه بیشتر با مشتریان و ذی‌نفعان، در این دوره از نمایشگاه سنگ محلات حضور پیدا کرد. این شرکت قصد دارد ضمن ارائه مشاوره‌های فنی و تخصصی به بازدیدکنندگان، امکان خرید و تحویل فوری خودرو را نیز برای علاقه‌مندان فراهم آورد.

به همین منظور، محوطه‌ای مجزا در کنار غرفه اصلی آمیکو در نظر گرفته شده تا متقاضیان بتوانند خودروهای سنگین این شرکت را تست و امتحان کنند. همچنین ارائه خدمات ویژه پس از فروش برای خریداران عمده و نهادها نیز از دیگر برنامه‌های آمیکو در این نمایشگاه است.

پیکاپ آمیکو آسنا

غرفه آمیکو در محوطه باز غرفه E8 نمایشگاه سنگ محلات قرار دارد و آمیکو محصولاتی همچون کامیونت M2631 و میکسر 1929C را با کاربری‌های مختلف در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده و امکان تست و تحویل فوری آن‌ها را نیز برای خریداران فراهم کرده است.

به نظر می‌رسد حضور پررنگ آمیکو در نمایشگاه سنگ محلات می‌تواند فرصت مناسبی برای صنعتگران، معدنکاران و سایر فعالان حوزه‌های مرتبط باشد تا از نزدیک با توانمندی‌های این خودروساز بومی آشنا شوند و در صورت نیاز، نسبت به خرید محصول مدنظر خود اقدام نمایند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد