موضوعات داغ

حضور پررنگ آرین دیزل با همکاری تلاش خودرو ایرانیان در نمایشگاه خودرو تبریز + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

نمایشگاه خودرو تبریز از 18 تا 21 مهرماه برپا بود و شرکت‌های مختلف خودروسازی کشور آخرین محصولات خود را در آن به نمایش گذاشتند. شرکت آرین دیزل نیز با همکاری نمایندگی فروش تلاش خودرو ایرانیان، دو محصول جدید خود را به نمایش گذاشت.

این شرکت خودروساز با حضور پررنگ در نمایشگاه، کامیون 10 چرخ شکموتو X5000D و کامیون باری شکموتو X5000L را رونمایی کرد.

شکموتو X5000D یک کمپرسی 10 چرخ برای کاربردهای سنگین است که از یک موتور دیزلی 10.8 لیتری کامینز بهره می‌برد. این موتور 6 سیلندر توان تولید 450 اسب بخار قدرت و 2080 نیوتن متر گشتاور را دارد. نیروی تولیدی از طریق گیربکس 12+2 دنده به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

حضور پررنگ آرین دیزل با همکاری تلاش خودرو ایرانیان در نمایشگاه خودرو تبریز

این محصول می‌تواند شیب 30 درجه را بالا برود و حداکثر سرعت آن به 90 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. X5000D مجهز به سیستم‌های پیشرفته ایمنی و کمک راننده از جمله ترمز کمکی، کنترل پایداری و هشدار خروج از مسیر است.

شکموتو X5000L نیز کامیون باری مشابه با موتور 10.8 لیتری قدرتمند است، اما با گیربکس 16+2 دنده عرضه می‌شود. این مدل به دلیل فضای بیشتر، دارای یک تخت خواب اضافی نیز هست. سیستم‌های ایمنی X5000D در این محصول نیز وجود دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان نمایشگاه در 21 مهرماه، از غرفه آرین دیزل در نمایشگاه تبریز بازدید کرده و از نزدیک شاهد معرفی این دو محصول جدید باشند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد