موضوعات داغ

قیمت خودرو مزایده ای اموال تملیکی اعلام شد + جدول مهر 1402

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

با برگزاری مزایده توسط سازمان اموال تملیکی، 750 دستگاه خودروی سواری، سنگین و ماشین‌آلات راه‌سازی برای فروش به بازار عرضه خواهند شد.

این مزایده که شامل 400 دستگاه خودرو سواری و 353 دستگاه خودرو سنگین و ماشین‌آلات سنگین می‌شود، از تاریخ 24 مهر ماه آغاز شده و تا تاریخ 29 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

این مزایده کشوری در استان‌های مختلف انجام می‌شود و ارزش کلی خودروها تخمین زده شده تا حدود 2 هزار و 400 میلیارد تومان باشد.

از میان این خودروها، 60 دستگاه از استان تهران شرکت در این مزایده دارند و ارزش کارشناسی آن‌ها تقریباً 120 میلیارد تومان است. این خودروها در محوطه‌های گمرکی استان تهران و انبار اموال تملیکی نگهداری می‌شوند و تا تاریخ 29 مهر ماه، متقاضیان می‌توانند برای بازدید و ثبت پیشنهاد خرید خود به محل نگهداری این خودروها مراجعه نمایند.

در این مزایده، 12 دستگاه از خودروها با شرط اسقاط عرضه خواهند شد و حتی یک دستگاه خودرو آمریکایی نیز در این دسته قرار دارد. علاوه بر این 12 دستگاه، تعدادی دیگر از خودروها نیز در این مزایده شرکت می‌کنند. این مزایده شامل خودروهای مختلفی از پیکان تا ب‌ام‌و (Z3) می‌شود.

نکته مهم اینجاست که بسیاری از این خودروها از نظر فنی و شرایط عمومی، مستعمل هستند و به مدت طولانی در انبارها نگهداری شده‌اند. این موضوع باعث کاهش ارزش خودروها و ضرر بیت‌المال شده است. به همین دلیل پیش می‌آید که چرا تاکنون تصمیم به تکلیف‌گذاری این خودروها اتخاذ نشده بود. برای خودروهای موجود در استان‌های دیگر نیز شرایط نامشخص است و ممکن است شرایط آن‌ها مشابه یا حتی بدتر از شرایط خودروهای موجود در استان تهران باشد.

جدول قیمت خودرو مزایده ای اموال تملیکی

قیمت خودروهای مزایده ای اموال تملیکی 1

قیمت خودروهای مزایده ای اموال تملیکی 2

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/7/29
چطوری میشه شرکت کرد ؟
ای کاش راهنمایی شرکتم میزاشتین
1402/7/30
لطفا یکجوری نمایش بدین که بتونیم بخونیم.