یک خودروساز خصوصی همکار فولکس واگن در ایران می شود

معاون وزیر صنعت :
به نقل از ایلنا، نهایی شدن قرارداد فولکس واگن با یک خودروساز ایرانی ظرف روزهای آینده
منصور معظمی گفت: در سال ۹۵ انتظار داریم ۴ تا ۵ قرارداد خارجی در حوزه خودرو داشته باشیم و در این بخش شاهد تحرک مثبت باشیم.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص قراردادهای خودرو سازان خارجی و سرمایه‌گذاری آنها در کشور اظهار داشت: تا کنون دو قرار داد سرمایه‌گذاری خارجی در بخش خودرو توسط شرکت‌های پژو و سیتروئن به امضا رسیده است. در آینده نزدیک نیز قراداد سرمایه‌گذاری فولکس واگن با یک شرکت خودروساز خصوصی نهایی خواهد شد و جزئیات آن به زودی اعلام می‌شود.
منصور معظمی ادامه داد:مطابق مذاکراتی که صورت گرفته انتظار داریم دو خودروساز مطرح خارجی دیگر نیز قراردادهای تولید مشترک خود را با همتایان خودرو ساز ایرانی که آنها نیز از بخش خصوصی هستند، تا پایان سال ۹۵ به امضا برسانند.
مدیر عامل ایدرو تصریح کرد: در سال ۹۵ انتظار داریم ۴ تا ۵ قرارداد خارجی در حوزه خودرو داشته باشیم و در این بخش شاهد تحرک مثبت باشیم.
معظمی در خصوص وضعیت بازار خودرو در کشور تصریح کرد: اکنون شرایط بازار خودرو متعادل است و مشکلی بابت فروش نداریم. تمرکز ما بر روی بالا بردن کیفیت و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان است.
وی ادامه داد:در بخش خودرو توانسته‌ایم در چهار ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به سال قبل افزایش تولید داشته باشیم. سال گذشته ۹۰۰ هزار دستگاه خودرو تولید کردیم و پیش بینی ما این است که امسال به تولید یک میلیون و ۳۰۰ هزار خودرو برسیم.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان تصریح کرد: چهارچوب‌های مشخصی برای خودروسازان در بحث رضایتمندی مشتری مشخص شده و به آنها ابلاغ شده که سرمایه گذاری بیشتری در این زمینه انجام دهند.
نظرات
 
 
 
جاوید 1395/5/27
الان یه ساله که هر روز دارن می گن هفته ی بعد قرارداد فولوکس واگن نهائی میشه . تازه ما اصلا می گیریم نهائی شد چه فایده بازم خودروئی زیر 50 میلیون نداره ( البته من کف قیمتی رو گفتم در اصل باید می گفتم زیر 100 ) پس عملا قرار داده نهائی بشه یا نشه برای 80 درصد مردم فرقی نداره اونی هم که پولداره نیاز به قرار داد نداره هر ماشینی دلش بخواد وارد می کنه سوار میشه . حاجی اکثر اون 80 درصد باید تا آخر عمرشون پراید سوار شن می فهمی پراید . تکرار کن : پ ر ا ی د
Mahyardos 1395/5/27
معلومه ديگه.كرمان موتوره
  • کمال 1395/5/30
    میگن با گروه صنعتی ماموت هستند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران