موضوعات داغ

فروش بیش از ۱۰۰۰ دستگاه جیکو J7 در نخستین ماه عرضه در روسیه

عکس مطلب اول

جیکو J7 شروع بسیار قدرتمندی در بازار روسیه داشته، به طوری که تنها در نخستین ماه عرضه، حدود ۱۰۰۰ دستگاه از این کراس اوور جذاب و خوش‌چهره به فروش رفته است.

جی۷ در ۵ تریم متفاوت در دسترس مشتریان روسی قرار گرفته که یکی از آن‌ها از نوع دیفرانسیل جلو و چهار تریم دیگر به نام‌های لایف استایل (Lifestyle)، التیمیت (Ultimate)، اکتیو (Active) و سوپریم (Supreme) از نوع دو دیفرانسیل هستند. قیمت نسخه پایه، یعنی لایف استایل از ۳۱ هزار دلار آغاز می‌شود.

چری جیکو J7

در کنار اکسید، اومودا و جتور، جیکو به تازگی روانه بازار روسیه شده و نخستین محصول این برند صادراتی، یعنی J7 مورد استقبال چشمگیری از سوی مشتریان روسی قرار گرفته است. کراس اوور ۵ نفره جیکو ظاهری جذاب، مدرن و سرسخت داشته و طول آن دقیقا به ۴.۵ متر می‌رسد. قسمت جلو خودرو ۱۹۶ میلی‌متر و قسمت عقب آن ۱۸۶ میلی‌متر از سطح زمین فاصله دارد.

JAECOO J7

با توجه به فاصله بین محوری ۲۶۷۲ میلی‌متری، جیکو J7 تقریبا هم‌اندازه با اکسید LX و چری تیگو ۷ پرو مکس، کمی بزرگ‌تر از اومودا C5 و به طور قابل‌ملاحظه‌ای جمع‌وجورتر از هاوال دارگو یا تانک ۳۰۰ است.

در تمام تریم‌ها، جیکو جی۷ از موتور ۱.۶ لیتری توربوشارژ GDi استفاده می‌کند که ۱۸۶ اسب بخار قدرت داشته و به گیربکس دوکلاچه روبات متصل است. نسخه تک دیفرانسیل در مدت‌زمان ۹.۴ ثانیه و نسخه‌های دو دیفرانسیل در عرض ۸.۹ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد