موضوعات داغ

مزایده عمومی اینترنتی خودروهای آسیب دیده صفر و کارکرده ایران خودرو + جزئیات و نحوه ثبت نام

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

پیرو مزایده شماره ۲۳۷ شرکت ایران خودرو، این مجموعه در نظر دارد تعدادی از خودروهای سواری آسیب دیده صفر و کارکرده را از طریق مزایده عمومی و به روش اینترنتی به فروش برساند.

زمان برگزاری مزایده از ساعت ۰۸:۳۰ الی ۱۵:۰۰ روزهای سه شنبه مورخ ۱۴۰۲٫۰۸٫۱۶ لغایت روز شنبه مورخ ۱۴۰۲٫۰۸٫۲۰ خواهد بود

محل برگزاری مزایده تهران کیلومتر ۱۴ اتوبان تهران کرج به سمت شهرک سرو آزاد پیکانشهر) خیابان هشتم غربی انتهای بلوار گیاه شناسی، درب ۲ سایت برگزاری مزایده های شرکت ایران خودرو است.

مزایده عمومی اینترنتی خودرو آسیب دیده صفر و کارکرده ایران خودرو

قابل توجه مشتریان محترم به جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده افراد و سایتهای سود جو مقتضی است جهت ارائه پیشنهاد قیمت صرفا از طریق سایت اینترنتی به آدرس ذیل مراجعه فرمایید

سپرده شرکت در مزایده برای هر خودرو مبلغ یکصد میلیون ریال میباشد لذا تاکید می گردد امکان اخذ سپرده از طریق درگاه بانکی موجود در سامانه اینترنتی صرفا از کارتهای شخصی عضو شبکه بانکی شتاب مشتری امکان پذیر میباشد. (محدودیت پرداخت طبق ضوابط بانکی)

درگاه بانکی هوشمند فقط امکان انتقال وجوه از کارتهای صاحب اصلی حساب بانکی را دارد.

مشروح شرایط مزایده در سایت ایران خودرو و سامانه برگزاری مزایده اینترنتی به طور کامل درج شده است و شرکت در مزایده و ارائه پیشنهاد قیمت به منزله قبول شروط و تکالیف مقرر در اسناد مزایده می باشد.

مزایده گزار در رد یا قبول پیشنهادات در هر مرحله از فرایند مزایده مختار است. شرکت کنندگان باید شرایط مزایده را به دقت مطالعه و سپس تایید نمایند تا امکان ادامه فرایند شرکت در مزایده فراهم گردد.

کلیه وجوه دریافتی از بابت فروش اقلام موضوع مزایده از طریق درگاه بانکی سامانه و یا از طریق حواله بانکی خواهد بود و هرگونه مالیات، عوارض و حقوق دولتی مربوطه طبق مقررات و قوانین بر عهده برنده مزایده بوده و همچنین هزینه برگزاری مزایده نیز به عهده برنده مزایده است.

کلیه شرکت کنندگان موظف به رعایت دستورالعملهای مرتبط با پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا میباشند و همراه داشتن ماسک و دستکش توسط شرکت کنندگان در محل مزایده الزامی می باشد.

برنده مزایده بایستی ظرف مدت مشخص شده در سامانه و پس از اعلام نتایج نسبت به واریز کل مبلغ خودرو حداکثر تا مهلت تعیین شده اقدام نماید در غیر این صورت طبق شرایط مزایده سپرده شرکت در مزایده بدون انجام هرگونه تشریفات قضایی با اداری به نفع مزایده گزار وصول و شرکت کننده حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. ضمناً بعد از واریز وجه ما به التفاوت به هیچ وجه امکان انصراف وجود ندارد. این مزایده شامل محدودیت کدملی نمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به اطلاعیه های اعلامی در محل برگزاری مزایده مراجعه و یا با شماره تلفن های ۴۴۷۹۶۹۴۸ و ۴۴۷۹۶۹۵۶ تماس حاصل فرمایید.

قبل از مراجعه جهت ثبت نام به سایت اینترنتی مزایده تکمیل اطلاعات شخصی در وب سایت فروش ایران خودرو الزامی است و در صورت عدم ثبت اطلاعات امکان شرکت در مزایده وجود ندارد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد