موضوعات داغ

تفاهم نامه همکاری علمی و فناوری بین کرمان موتور و دانشگاه علم و صنعت ایران امضا شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

شرکت کرمان موتور و دانشگاه علم و صنعت ایران با هدف بهره‌گیری مشترک از توانمندی‌ها و امکانات علمی و فناورانه خود در زمینه‌های آموزش، پژوهش و فناوری، تفاهم‌نامه همکاری را امضا کردند.

این مهم‌ترین رویداد همکاری میان دو مرکز صنعتی و دانشگاهی کشور در نخستین همایش فرصت‌های نوآوری و فناوری شرکت کرمان موتور برگزار شد. در این مراسم، سامان فیروزی مدیرعامل شرکت کرمان موتور و سیدمجید اسماعیل‌زاده رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران تفاهم‌نامه همکاری را امضا کردند.

این تفاهم‌نامه شامل موارد مهمی همچون بسترسازی برای استفاده مشترک از توانمندی‌های دانشگاه و شرکت در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و فناورانه، ایجاد مرکز مشترک تحقیقات و نوآوری، تعریف زنجیره‌های کسب‌وکار مرتبط با صنعت خودرو، تسهیل کارآفرینی و رصد فرصت‌های شغلی، تبادل اولویت‌های تحقیقاتی و جهت‌دهی به موضوعات تحقیق و توسعه اولویت‌دار، و برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف بود.

تفاهم نامه همکاری علمی و فناوری بین کرمان موتور و دانشگاه علم و صنعت ایران

مدت اجرای این تفاهم‌نامه سه سال از آبان‌ماه ۱۴۰۲ خواهد بود تا زمینه‌سازی برای همکاری‌های بلندمدت‌تر میان این دو مرکز صورت گیرد. طرفین امیدوارند با اجرای برنامه‌های پیش‌بینی‌شده، گام‌های مهمی در توسعه صنعت خودرو و فناوری‌های نوین در کشور برداشته شود.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد