موضوعات داغ

شرایط فروش هونگچی H5 از سوی بهمن موتور اعلام شد + جدول آبان 1402

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

هونگچی H5 یکی از خودروهای وارداتی نو رسیده به کشورمان است. این خودرو به همراه بستیون T77 و چند محصول دیگر، توسط گروه بهمن به بازار ایران وارد می‌شود. اکنون قیمت هونگچی H5 به صورت قطعی از سوی این شرکت تعیین شده است. همچنین بهمن موتور شرایط فروش هونگچی H5 ویژه متقاضیان خرید خودرو وارداتی از سامانه یکپارچه را نیز اعلام کرد.

براساس اعلامیه گروه بهمن، قیمت هونگچی H5 معادل دو میلیارد و 620 تومان اعلام شده است. مشتریانی که خواهان خرید این خودرو هستند، بایستی در یک مرحله تمامی وجه مورد نیاز برای خرید هونگچی H5 را به حساب شرکت بهمن موتور واریز نمایند. خودروها نیز در هفته آخر بهمن ماه 1402 به مشتریان تحویل داده خواهند شد که معادل تقریبی 90 روز کاری است.

مشتریان گروه بهمن می‌توانند با پرداخت 100 میلیون تومان وجه نقد بیشتر، از مزایای خاص دیگری بهره‌مند شوند. این مزایا شامل سه سال سرویس دوره‌ای و سه سال بیمه بدنه است که همراه خودرو در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

شرایط فروش هونگچی H5 در آبان 1402:

خودروقیمترنگموعد تحویل
 هونگچی H5 دو میلیارد و 620 میلیون تومانسفید، مشکی، خاکستریهفته آخر بهمن 1402

هونگچی H5 با دو تریم داخلی وارد بازار ایران شده است که شامل تریم مشکی – قهوه‌ای و مشکی – قرمز هستند. تخصیص خودروها به مشتریان براساس موجودی صورت خواهد گرفت، بنابراین شانس تعیین می‌کند که تریم داخلی هونگچی H5 چه رنگی باشد. همچنین تمامی نسخه‌های این خودرو به رینگ 18 اینچی آلیاژی مجهز خواهند بود. برای شرایط فروش هونگچی H5، جریمه تاخیر 3 درصدی در نظر گرفته شده است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد