موضوعات داغ

خدمات پس از فروش استاندارد لاماری را از تلاش خودرو ایرانیان دریافت کنید

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

در این روزها که ارائه خدمات پس از فروش خودروهای مونتاژی به دلیل تامین قطعات ممکن است با تاخیر مواجه شود، شرکت تلاش خودرو ایرانیان توانسته با راه‌اندازی نمایندگی‌ اختصاصی خدمات پس از فروش خودروهای لاماری، رضایتمندی حداکثری مشتریان خود را حاصل کند.

چرا که ارائه خدمات استاندارد و مورد اطمینان از سوی شرکت عرضه کننده یک محصول می‌تواند این اطمینان خاطر را به خریداران بدهد که تا سال‌ها هیچگونه مشکلی بابت دریافت خدمات و تامین قطعا مورد نیاز خود نخواهد داشت.

این مجموعه اکنون با ۶ مرکز خدمات پس از فروش در شهر تبریز ( 2 نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات ام‌وی‌ام و فونیکس شرکت مدیران خودرو، یک نمایندگی خدمات پس از فروش گروه بهمن، یک نمایندگی لاماری و سیف خودرو، یک مرکز خدمات پس از فروش آرین دیزل و یک مرکز مختص صافکاری نقاشی و خدمات میتسوبیشی و رامک خودرو) اکنون هفتمین مرکز خدمات پس از فروش خود را در شهر تهران راه‌اندازی کرده است. شایان ذکر است نمایندگی 2103 شرکت تلاش خودرو ایرانیان به صورت اختصاصی خدمات تخصصی خودروهای لاماری در غرب تهران را ارائه می‌کند.

خدمات سرویس‌های خودروی لاماری ایما

در این مرکز کلیه خدمات سرویس‌های خودروی لاماری ایما از جمله سرویس‌های اولیه و سرویس‌های ثانویه طبق استاندارد برند مادر توسط تکنسین‌های دوره دیده و حرفه‌ای و همچنین به وسیله تجهیزات و ابزار مخصوص استاندارد ارائه می‌شود.

طبق اعلام شرکت آرین پارس موتور تمامی 8 سرویس دوره ای خودروهای لاماری ایما در طول دروه 40 هزار کیلومتر و یا دو سال به صورت رایگان در تمامی نمایندگی‌های این شرکت انجام خواهد گرفت، که نمایندگی 2103 تلاش خودرو ایرانیان این خدمات را در کمترین زمان ممکن و طبق استانداردها به مشتریان خود ارائه می‌کند. لازم به توضیح است سرویس اولیه این خودرو 5 هزار کیلومتر یا 6 ماه است. علاوه‌بر این انجام سرویس‌ ثانویه خودروهای لاماری نیز 10 هزار کیلومتر و یا 12 ماه طبق اعلام شرکت سازنده، در این نمایندگی قابل انجام است.

خدمات پس از فروش استاندارد لاماری را از تلاش خودرو ایرانیان دریافت کنید

از آنجا که شرکت تلاش خودرو ایرانیان همواره در راستای رضایتمندی حداکثری مشتریان خود کوشیده، با احداث و راه‌اندازی تعمیرگاه اختصاصی خدمات پس از فروش لاماری در غرب تهران، خدماتی متمایز و درخور را به دارندگان خودروهای لاماری ایما ارائه می‌کند. شایان ذکر است این نمایندگی واقع در غرب تهران به آدرس خیابان ستارخان، سازمان آب غربی، بعد از خیابان اسدی، پلاک ۱۶۳، خدمات پس از فروش لاماری نمایندگی ۲۱۰۳ -تلاش خودرو ایرانیان می‌باشد. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند جهت رزرو وقت قبلی به منظور مراجعه به این نمایندگی جهت دریافت خدمات پس از فروش خودروهای لاماری با شماره تلفن‌های 02144248944 و 02144261283 و یا شماره همراه 09050286176 تماس حاصل فرمایند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد