موضوعات داغ

اعلام نتایج مرحله سوم ثبت نام سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

سومین مرحله از فروش خودروهای وارداتی از طریق سامانه یکپارچه وزارت صنعت، معدن و تجارت به پایان رسید و نتایج آن برای متقاضیان اعلام شد.

طبق اعلام مدیر برنامه واردات خودروی سواری وزارت صمت، متقاضیانی که در سومین فراخوان ثبت‌نام در سامانه یکپارچه شرکت کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به حساب کاربری خود، نتیجه انتخاب و اولویت‌بندی خرید خودروی مورد نظر را مشاهده نمایند.

در این مرحله 9 خودروی جدید شامل مدل‌های هونگچی H5، هیوندای توسان، تویوتا کرولا، شاین مکس، جتا VS5، بستیون T77، هیوندای اکسنت، چانگان CS55 پلاس و کیا سلتوس با قیمت‌هایی بین 1.5 تا 3.5 میلیارد تومان در سامانه عرضه شدند.

پس از اعلام نتایج، شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو اقدام به ارسال فراخوان و درخواست پرداخت مابقی وجه به مشتریانی می‌کنند که در انتخاب آنها موفق شده‌اند. با پرداخت کامل وجه توسط مشتریان، فرآیند خرید به اتمام می‌رسد.

بر اساس اعلام وزارت صمت، خودروهای خریداری شده در این مرحله ظرف مدت 60 تا 90 روز کاری آینده به مالکان جدید تحویل داده خواهند شد.

بنابراین با اتمام مرحله سوم، علاقمندان به خرید خودروهای وارداتی می‌توانند منتظر فراخوان بعدی سامانه یکپارچه باشند تا شانس خود را برای خرید خودروی مورد نظرشان امتحان کنند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد