موضوعات داغ

شرایط فروش ویژه نقدی کی ام سی X5 در نمایندگی ۱۷۱۵ زارعی کرمان موتور + جدول آذرماه ۱۴۰۲

عکس مطلب اول

در طرح فروش نقدی جدید کرمان موتور، کراس اوور KMC X5 با قیمت مصوب حدودا ۱ میلیارد و ۳۲۹ میلیون تومان به عرضه درمی‌آید. طرح فروش نقدی ایکس۵ کرمان موتور از روز سه‌شنبه مورخ ۷ آذرماه آغاز شده و تا روز پنجشنبه مورخ ۳۰ آذرماه ادامه دارد. روش ثبت‌نام به صورت اینترنتی است. متقاضیان می‌توانند در بازه تعیین‌شده به آدرس سایت فروش اینترنتی کرمان موتور به نشانی https://customer.kermanmotor.ir/ مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

قیمت KMC X5 در طرح فروش نقدی دقیقا ۱.۳۲۹.۱۰۰.۰۰۰ تومان اعلام شده است. این کراس اوور جدید در رنگ‌های متنوع از جمله سفید و مشکی عرضه شده و به عنوان مدل ۱۴۰۲ شماره‌گذاری می‌شود. خریداران اواخر سال جاری (اسفندماه) می‌توانند کراس اوور خود را تحویل بگیرند.

جزئیات کامل فروش ویژه X5 کرمان موتور آذرماه ۱۴۰۲ را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول فروش ویژه X5 کرمان موتور آذرماه ۱۴۰۲

نام خودروKMC X5
 شرایط فروشنقدی
مراحل پرداخت۱
پرداخت هم‌زمان با ثبت نام۱.۳۲۹.۱۰۰.۰۰۰ تومان
مدل۱۴۰۲
وضعیت سندآزاد
سود مشارکت/ سود انصرافصفر درصد
جریمه تأخیر در تحویلماهیانه ۳ درصد
موعد تحویل خودرواسفند ۱۴۰۲
رنگ‌بندی سفید، مشکی میکا متالیک، خاکستری توسی روشن متالیک، قهوه‌ای متالیک

توجه داشته باشید کليه هزینه‌ها اعم از مالیات‌ها، عوارض، بيمه شخص ثالث، ماليات ارزش‌افزوده و سایر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن را به عهده مشتری و مصرف‌کننده گذاشته، بر اساس جدیدترین تعرفه‌های سال جاری اعلام شده است. بنابراین در صورت تغيير قوانين و نرخ‌ها، در زمان تحویل خودرو مابه‌التفاوت از متقاضی دریافت می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با نمایندگی‌های متعدد کرمان موتور در نقاط مختلف کشور، از جمله نمایندگی ۱۷۱۵ زارعی به نشانی کیلومتر ۹ جاده مخصوص کرج بعد از اتوبان آزادگان با شماره تلفن ۰۲۱۹۲۰۰۱۷۱۵ و یا باملند ورودی B با شماره تلفن ۰۲۱۹۲۰۰۱۷۱۵ تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد