موضوعات داغ

اولین فونیکس تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید تحویل مشتری شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

در مراسمی مهم یکی از نمایندگان فونیکس، ریموت اولین نمونه از محصول پلاگین-هیبرید این برند را – که به‌عنوان نخستین خودرو با این تکنولوژی در ایران تولید شده است – به مشتری تحویل داد. رویدادی پیشگامانه که نشان شروعی برای ورود خودروهای پلاگین-هیبرید به سطح معابر کشور است.

فونیکس در این مراسم، تعهد خود به پیشرفت فناوری خودرو در بازار ایران را به نمایش گذاشت. تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید، گواهی بر اهتمام فونیکس نسبت به نوآوری و اولویت دادن به مسائل زیست محیطی است.

تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید

مزایای فناوری پلاگین-هیبرید:

در میان هیجان ارائه تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید، نگاهی به مزایای قابل توجه فناوری پلاگین هیبرید، می‌تواند جالب توجه باشد. این فناوری پیشرفته چندین مزیت را از جمله موارد زیر به همراه دارد:

قدرت و شتاب فوق‌العاده:

ترکیب توان موتور بنزینی 1.5 لیتری توربو با 2 موتور برقی، قدرتی، در حالی که باتری‌ها شارژ کامل داشته باشند، قدرتی معادل 326 اسب بخار را تولید می‌کند. این قدرت به شما امکان می‌دهد سرعت خود را تنها ظرف 7 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت برسانید.

میزان پیمایش و کاهش دغدغه‌ها:

در صورتی که با تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید، یک باک پر از بنزین و شارژ کامل باتری داشته باشید، می‌توانید مسافت 950 کیلومتر را با همان یک باک طی کنید. همچنین به خاطر امکان اتکا به موتورهای برقی، دیگر مثل گذشته دغدغه‌ی پمپ بنزین نخواهید داشت چرا که در صورت اتمام بنزین هم تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید می‌تواند 75 کیلومتر را صرفا با شارژ باتری طی کند.

اولین فونیکس تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید تحویل مشتری شد/span>

کابین آرام:

با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از انرژی تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید توسط موتورهای برقی تامین می‌شود و فرآیند روشن شدن خودرو نیز کاملا متکی بر نیروی الکتریکی است، کابین آرام خودرو، یکی از نکات جذابی‌ست که سرنشینان را شگفت‌زده خواهد کرد.

کاهش مصرف سوخت:

دو موتور برقی تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید، با کمک قابل توجه به تولید انرژی موجب می‌شوند مصرف سوخت این خودرو در وضعیت شارژ کامل باتری، تنها 1.5 لیتر در صد کیلومتر باشد و این یعنی ضمن کاهش هزینه‌های سوخت، کمک قابل توجهی به احیای محیط زیست صورت می‌گیرد. کاهش دفعات مراجعه به پمپ بنزین، یکی از مزایای تکنولوژی پلاگین-هیبرید است که به میزان قابل توجهی در زمان دارندگان این خودرو صرفه جویی می‌کند.

کاهش هزینه نگهداری:

خودروهایی که در زیر مجموعه محصولات الکتریکی قرار دارند، به طور کلی با استهلاک کمتری در قیاس با خودروهای مبتنی بر موتورهای احتراق داخلی همراه هستند و همین موضوع به کاهش هزینه‌های نگهداری، خودروهای پلاگین-هیبرید منجر می‌شود. تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید از 7 سال یا 200 هزار کیلومتر گارانتی بهره می‌برد و خبر خوش برای مشتریان این است که علاوه بر اعطای شارژر همراه برای خودرو، یک ایستگاه شارژ خانگی نیز توسط واحد خدمات پس از فروش (Home Service)، در منزل خریداران نصب می‌گردد.

همانطور که فونیکس این گام تاریخی را با تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید برمی‌دارد، جایگاه خود را به عنوان یک پیشگام در معرفی فناوری‌های پیشرفته خودرو به بازار ایران تثبیت می‌کند.

تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید

فونیکس: پیشرو در نوآوری خودرو:

فونیکس به عنوان نامی پیشرو در زمینه نوآوری خودرو و ارائه استانداردهای جدید برای صنعت خودرو ایران، با تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید، در ارائه وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست و پیشرفته به جاده های ایران نیز، پیشگام است.

با نگاهی به آینده، فونیکس برنامه های بلندپروازانه‌ای برای آینده دارد. رونمایی از نسخه پلاگین-هیبرید تیگو 7 پرو، در افق چشم‌انداز این برند قرار دارد و نویدبخش پیشرفت های بیشتر در فناوری و مسائل زیست محیطی است.

از کسانی که مشتاق کشف بیشتر تیگو 8 پرو پلاگین-هیبرید و مطلع شدن از پیشرفت‌های پیشگامانه فونیکس هستند، دعوت می‌شود از صفحه اختصاصی این محصول در وب سایت رسمی فونیکس دیدن کنند. با فونیکس آینده رانندگی را در آغوش بگیرید - جایی که نوآوری با جاده‌های بی انتها همراه می‌شود:

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد