موضوعات داغ

کراس اوور آینده بازار ایران، نسخه شهری چری اکسپلور ۰۶ عرضه شد

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
عکس مطلب اول

نسخه شهری چری اکسپلور ۰۶ در تاریخ ۶ دسامبر در چین عرضه شد. این مدل در دو نسخه با محدوده قیمت ۱۱۹۹۰۰ تا ۱۲۹۹۰۰ یوان روانه بازار شده است.

کابین این مدل به صندلیهای چندحالته، نمایشگر دیجیتال تعاملی ۱۳.۲ اینچی، سیستم صوتی سونی با ۸ بلندگو و سانروف برقی مجهز شده است. ردیف دوم صندلی‌ها را می‌توان در عرض چند ثانیه به یک تخت‌خواب دونفره به عرض ۱.۵ متر تبدیل کرد.

چری اکسپلور ۰۶ به موتور ۱.۶ لیتری کونپنگ با حداکثر قدرت ۱۴۵ کیلووات، حداکثر گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر و جعبه‌دنده ۷ سرعته دوکلاچه مجهز است. زمان شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت این مدل ۸ ثانیه اعلام شده است.

چری اکسپلور ۰۶

چری اکسپلور ۰۶ در واقع نمونه دیگری از کراس‌اوورهای جدید چری است که در بازارهای صادراتی همچون روسیه با برند جیکو یا جائکو عرضه می‌شوند. این خودروها نسخه‌های مدرن‌تر و جذاب‌تری از کراس‌اوورهای فعلی چری به شمار می‌آیند. انتظار داریم تا این خودروها تحت برند جیکو به بازار ایران عرضه شوند. طول نسخه اصلی ۴.۵۳ متر، عرض آن ۱.۹ متر، ارتفاع آن ۱.۶۸ متر و فاصله محوری آن ۲.۶۷ متر است. این شاسی بلند به چرخ‌های ۱۸ یا ۱۹ اینچی مجهز شده است. بسته به پیکربندی، لیست تجهیزات ممکن است شامل این موارد باشد: سانروف پانورامیک، صندلی‌های جلو مجهز به گرمکن و تهویه، دوربین‌های سراسری، کروز کنترل تطبیق‌پذیر، سیستم‌های ترمز خودکار، حفظ مسیر، پایش نقاط کور و تشخیص علائم راهنمایی.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد