موضوعات داغ

تویوتا کمری جدید را ببینید، تصاویر و مشخصات فنی نسل جدید سدان محبوب + عکس

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
عکس مطلب اول

مراسم رونمایی از نسل جدید سدان تویوتا کمری با معرفی دو نسخه برای آمریکای شمالی و چین در ماه نوامبر برگزار شد. اکنون تصاویر و جزئیات جدیدی درباره نسخه مخصوص بازار چین منتشر شده است.

نسل جدید تویوتا کمری در واقع حاصل بازطراحی مدل قبلی روی پلتفرم GA-K با بدنه‌ای تقریبا مشابه نسل قبلی است. نسخه چینی دارای جلوپنجره متمایز است و در کابین شاهد پنل جلوی خاص و سیستم چندرسانه‌ای شناور هستیم. در زیر ورودی‌های هوای مرکزی یک نوار لمسی برای کنترل تهویه و سایر عملکردها قرار دارد.

طول نسخه چینی با ۳ سانتیمتر افزایش نسبت به نسل قبلی به ۴.۹۱ متر و ارتفاع آن با ۵ میلیمتر کاهش به ۱.۴۵ متر رسیده است. عرض و فاصله محوری این مدل همچنان ۱.۸۴ و ۲.۸۲ متر باقی مانده است.

تویوتا کمری

نسل جدید این سدان در ایالات متحده فقط با پیشرانه هیبریدی و در چین با موتور ۲ لیتری بنزینی تنفس طبیعی با توان ۱۷۳ اسب بخار عرضه خواهد شد. البته نسخه‌های هیبریدی با پیشرانه ۲ و ۲.۵ لیتری نیز برای بازار چین معرفی شدند.

نسل جدید تویوتا کمری در بهار سال آینده وارد بازار چین خواهد شد. این مدل همانند گذشته توسط سرمایه‌گذاری مشترک گاک تویوتا در چین تولید خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد